Instagram Facebook Başlığında SmS Atmak !

ROOTGONZY

Yeni üye
4 Haz 2019
3
0
Selamın Aleyküm. sizlere tht formunda ilk konumda "INSTAGRAM , FACEBOOK , TÜRK HACK TEAM vs" gibi başlıklı sms atmayı anlatıcam.
ilk olarak https://armsms.com sitesine giriyoruz ve kendimize bir üyelik oluştumamız gerekiyor üyliğimizi oluşturduktan sonra ( bu alana dikkat etmenizi istiyorum ) username kısmına üyelik oluşturuken kulandığınız mail adresini girmeniz gerkiyor. Girdikten sonra karşınıza
1pZ37j.png

bu alan çıkacak "ArmSMS.com" yazan yere konu başlığını yazmanız gerekiyor bu tamamen size kalmış "+" yazan yere ülke kodu şekilnde sms atacağınız numarayı yazıyorsunuz Ör: +90531******* bu şekilde "My Message Here." yazan yere ise kuraban atacağınız metini yazıyorsunu örnek metin " Hesabınıza yeni giriş yapıldığını fark etik bu siz değilseniz aşağıdaki linkten şifrenizi değişitire bilirsiniz https://sizinsiteniz.com" metini yazdıktan sonra Send SMS --> yazan butona tıklarayak mesajı gönderebilirsiniz :)

İYİ YANLARI

- ÜCRETSİZ OLMASI
- OTAMATİK B273 B043 EKLMESİ
- KARŞI TARAFIN MESAJA YANIT VEREMEMESİ
--------------------------------------

KÖTÜ YANLARI

- MESAJ SINIRI OLAMSI
( FAKAT SINIR YEDİKTEN SONRA YENİ HESAP AÇIP TEKRAR KULANA BİLİRİSNİZ)

LÜTFEN BİR TEŞEKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN İYİ FORMLAR :D

parrhesia0

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
255
3
Bu armsms konusu baydı. kardeşim site stabil değil, + turk telekomlara yolluyor sadece ve+358li numarayla yolluyor. Turkcell'e yollamıyor asla. Ben bu sitenin çalışma prensibini anlamaya çok çalıştım ama anlaşılır gibi değil. bazen turktelekoma da yollamıyor. hani isimli yolluyor diyenlere inanmıyorum. çünkü 100den fazla deneyiş yaptım her hatta denedim. sadece turktelekoma gidiyor o da numarayla. ve neden böyle oluyor anlamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.