Çözüldü İnstagram facebook hack yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLove10

Yeni üye
8 Ocak 2017
14
0
balıkesir
saygıdeğer arkadaşlar sinir olduğum bir kaç tane kişi var örneğin yaptıkları işlerden biri ülkemize şehit ateşi düştüğünde dalga geçmek bu arkadaşların fişini çekmem lazım yardım ederseniz sevinirim...

yanlış bir hayat asla doğru yaşanmaz.

DarkLove10

Yeni üye
8 Ocak 2017
14
0
balıkesir
hatırlattığınız için teşekkürler ama bu bir istek değil sadece nasıl yapıldığı hakkında bilgi toplamam gerekiyordu... ama yinede teşekkürler

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hack isteği yasak fakat dedigin gibi terör örgütünü destek veriyorsa kanıtlarını özelden bana yollarsan ilgilenirim.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
[QUOTE=DarkLove10;6564235]face ismi batuhan yiğit balıkesirde yaşıyor[/QUOTE]

"Burdan bilgileri paylaşmak özel hayata girer buda yasak terör örgütü ile ilgili destek paylaşımı varsa, kanıtlarıyla bana atarsanız ilgilenirim."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.