İnstagram fake hesap nasıl açabilirim ?

WolfCristal

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
624
0
Aydın
Bir arkadaşım beni engelledi ve profilini yeni hesapta(doğal olarak) göremiyorum farklı ip lerden denedim olmadı farklı yabancı telefon numarsaı ile de yapamadım bunu nasıl yapabilirim ?

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Merhaba.

1-
VPN aç.
2- Tarayıcıya gir ve gizli sekme aç.
3- Oradan yeni bir hesap aç.
4- Maili vs. de
gizli sekmeden aç (gerekirse).
5- Daha sonra hesabı görebilirsin.

Not: Doğru yaparsan olmamak gibi bir ihtimali yok.

Sorun olursa sorabilirsin.

İyi Forumlar...

nick6547

Üye
27 Eyl 2013
145
4
ben o sorunu çözdüm kişi oluşturabileceği diğer hesapları engelleyi işaretlediği için öyle oluyor. ekim ayında mı ne bu özellik gelişti kişinin sahip olduğu hesaplara da engel geldi. bunun çözümü android den yada iostan instagram uygulamasının önbellek ve geçmişini temizleyip denerseniz baştan kayıt olup yeni hesapta görebilirsiniz

WolfCristal

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
624
0
Aydın
ben o sorunu çözdüm kişi oluşturabileceği diğer hesapları engelleyi işaretlediği için öyle oluyor. ekim ayında mı ne bu özellik gelişti kişinin sahip olduğu hesaplara da engel geldi. bunun çözümü android den yada iostan instagram uygulamasının önbellek ve geçmişini temizleyip denerseniz baştan kayıt olup yeni hesapta görebilirsiniz
deniycem teşşekür ederim

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Sana sınırsız mail açmayı anlatabilirim ve o mail ile hesap açabilirsin kendim kullandım sınırı yok ayrıca seni "oluşturabilceği diğer hesaplardan engelle" seçeneği ile engellese bile benim yöntemim ile oluşturduğun hesap engellenmez. DM den yardımcı olurum.
DM' den yapılan yardımlardan THT sorumlu değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.