İnstagram Form Açıklama

Spxe3R

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Selamun aleyküm arkadaşlar form ile hesap kapatmada kullanabiliceğim sağlam bir açıklama verebilirmisiniz? Teşekkürler.

R3YD3R

Üye
29 Eki 2018
60
0
İstanbul
Merhaba instagram ailesi, bildiğimiz üzere instagram çok sevilen, benimde çevreme önerdiğim ve yaygın bir uygulama.Bu yukarıdaki profil kullanım koşullarına uymadığını bu uygulamayı kötüye kullanmış olduğunu bildirmek isterim bu kişi beni ve bir çok bayan arkadaşıma tacizde bulunup onların adının vs. İçerdiği gönderiler paylaşıyor, bu kişi bununla da sınırlı deil nefret söylemleri,
kendine zarar verme yani instagrami kötüye kullanıncak ne varsa paylaşımda bulunup siliyor ben bir bayan olarak bundan oldukça şikayetçiyim, biz kız arkadaşlarım tarafından da bir çok kez şikayet ettik ve bu kişinin hala instagram kullandığını ve aynı şeyleri tekrarladigini gördük. Size bu form ile bildirmek istedim gereğinin yapılmasını arz ederim sizi çok seviyoruz teşekkürler İnstagram ekibi.

Taciz veya zorbalık formu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.