●Instagram Gibi Kullan Bitcoin Kazan●

taslak66

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
375
0
İstanbul
Resimlerinize görüntülenme,takipçi,beğeni geldikçe size para geliyor ödemesini günü gününe yapıyor. Grupta 3 arkadaşım dün ve önceki gün ödeme aldı. Ben de duyunca bunu bugün başladım kullanmaya. Sitede ref olayı vs. yok. O yüzden sadece kendi profil linkimi atıcam takip ederseniz takip ederim beğenirseniz beğenirim Site gelen beğenilerin ve ziyayetlerin kalitesine göre sizi seviye atlatıyor altta seviye başına oranlar var

İlk üye olan herkes “corporal” kısmından başlayacak.RANKLAR KISMINDAN BAKABILIRSINIZ sonra aktivitene göre yükseleceksiniz yada düşeceksiniz. view(görüntüleme), like(beğeni), follower(takip), daily cap(günlük limit). ilk başlayanlar günde 2 dolardan daha fazla kazanamayacak. rütbeniz git gide arttığında o da artacak.
Her bir kişi günde 1 takip, 2 beğeni, 5 görüntüleme yaptıktan sonra bundan sonra yapacakları karşı tarafa kazanç sağlamaz. haksız kazancın önüne geçiyorlar böylece. biri sizin resimleri beğenince niye param yatmadı demeyin sizden önce başkalarının toplam 3 resmini beğenmiştir o yüzden işlememiştir hesabınıza. bu her gün sıfırlanır. her gün 3 beğenme 1 takip 5 görüntüleme hakkı olur. tabi siz istediğiniz kadar resim beğenir istediğiniz kadar kişiyi takip edebilirsiniz.

Site ödemeleri her gün otomatik olarak türkiye saati ile sabah 8’de yapıyor. ödeme alt limit yok ne kadar bitcoin kazandıysanız o kadar yatacak.

Bitcoinlerin yatması için alttaki cüzdan edinin. Bu bitcoin cüzdan sitesi bunlara ait kendi siteleri. Diğer bitcoin cüzdanlarına gönderim yok. İlkten bu siteye sonra diğer çekmek istediğiniz yere atarsınız.

Cüzdan Link: https://bitcoinwallet.com

Siteye Üye Ol: https://file.army/signup

ODEME KANITI
VM7D4U.png

Benim Linkim: https://file.army/gozluklunoob (Takibe takip) Bu arada like ve takip edenler ö.m'den yazsın ben de geri dönerim.

Son düzenleme:

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
baya aklıma yattı bu iş,
günlük ödemelerine baktığımda 0.00000472 (20 kuruş) 0.00000972 (40kuruş) kazandığını gördüm bence günlük ideal fakat bu internet cüzdanından parayı başka biyere aktarabiliyor muyuz? baktım aktarılmıyor sanırım bitcoinwallet cüzdanı ile nerede ödeme yapabiliriz alışveriş tarzı

taslak66

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
375
0
İstanbul
baya aklıma yattı bu iş,
günlük ödemelerine baktığımda 0.00000472 (20 kuruş) 0.00000972 (40kuruş) kazandığını gördüm bence günlük ideal fakat bu internet cüzdanından parayı başka biyere aktarabiliyor muyuz? baktım aktarılmıyor sanırım bitcoinwallet cüzdanı ile nerede ödeme yapabiliriz alışveriş tarzı

payeer hesabina aktarabilirsin

ayberq58

Üye
16 Eyl 2009
157
6
Bence guzel ama büyük kazanmak icin işi gucu bırakıp araştırıp cekici şeyler paylaşmak lazım zaman istiyor. Onun dışında ayda anca 30 40 dolar kasabilirsin o bile zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.