İnstagram Gibi Sms Atmak

aefrgn

Üye
10 Ara 2017
153
0
Ötüken
armsms konumda da bahsetmiştim sunucuda sıkıntı olabiliyor.istediğiniz isimle atmıyorsa yazdıgınız isim latin harfleri karsılamadıgındandır.Örneğin INSTAGRAM yerıne İNSTAGRAM yazarsanız numara olarak atar

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
armsms konumda da bahsetmiştim sunucuda sıkıntı olabiliyor.istediğiniz isimle atmıyorsa yazdıgınız isim latin harfleri karsılamadıgındandır.Örneğin INSTAGRAM yerıne İNSTAGRAM yazarsanız numara olarak atar

kendim için söylüyorum..fakemail ile 50 ye yakın hesap açarak facebook tan tutunda twitter a kadar denedim,mesajlar geliyor fakat istediğim hiçbir isim çalışmadı..dediğiniz gibi sunucuda sıkıntı olabilir..

Merhaba değerli üyemiz altta vereceğim siteyi kullanabilirsiniz. Üye olursanız 100 kredi bedava veriyor, onu kullanabilirsiniz.Saygılarımla

https://www.dakiksms.com.tr/

hocam kayıt esnasında gsm istiyor..ileride bir sıkıntı çıkartmasın?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
kendim için söylüyorum..fakemail ile 50 ye yakın hesap açarak facebook tan tutunda twitter a kadar denedim,mesajlar geliyor fakat istediğim hiçbir isim çalışmadı..dediğiniz gibi sunucuda sıkıntı olabilir..

hocam kayıt esnasında gsm istiyor..ileride bir sıkıntı çıkartmasın?

Site aylardır açık, sıkıntı olsa bu tarihe kadar kapanmıştı sorun olacağını sanmıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.