İnstagram giriş sorunu

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Kendi telefonumdan hiçbir hesaba ne uygulamadan ne de tarayıcıdan giriş yapamıyorum ama diğer telefon ve bilgisayarlardan giriş yapabiliyorum. Çözümü hakkında internetteki bilgiler haricinde fikri olan var mı?

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,751
268
85
Kayseri
İnstagram bu sorunlarını çözemeyecek kadar ve yatacak kadar kötü bir ekip olduğunu kanısındayım..
Neymiş efendim " üzgünüz bir sorun oluştu "
Önceden facebook ile bağlayıp girebiliyorduk şimdi ise telefonu formatlamadan giriş yapamıyoruz.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701
İnstagram bu aralar bu sorunlara çözüm bulmada çok kötü ve hatta hiç çözümü yok. Aynı sorunlarla karşılaşıyoruz ve saçma sapan sebeplerden dolayı hesaplarımıza giriş yapamayabiliyoruz. İşin kötü tarafıda bu.

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Normalde yardım forumunu dolduruyorsun sana rakamlar verecek onları kağıda yaz ve rakamların ve senin net bir şekilde gözüktüğü resim çekil ve gönder. Sonra ise 48 saat içerisinde sana mail yoluyla bilgi gelecektir.

O da denendi sonuçsuz ki aslında sorun hesapta değil ki cihazdaki uygulamada diğer telefon ve cihazlarda giriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.