Instagram giris yapamiyorum!!

yunssemrex

Yeni üye
29 Eki 2018
25
0
Arkadaslar 1.2 hafta once Acil instagram hesabimi dondurmak zorunda kaldim sifresini ne koydugumu hatirlamiyorum e-posta adresiyle giris yapmak istedigimde kullanici bulunamadi diyor.Kullanici adiyla bulmaya calistigimda da bulmuyor.Ama yeni hesap acmaya kalktigimda boyle bir kullanici adresi mevcut diyor.

Gloomy Ã

Üye
23 Ağu 2017
233
2
UnderGround
mevcut demesi hesabın halen sisteme kayıtlı olmasıdır ,
eposta hesabındaki maillerden en yakın tarihteki instagram mailini bul ve giriş yapabileceğin bir bağlantı bul eğer yakın tarihde bir mail yoksa hesabı açmak için form kullanmalısın bkz. https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
bu formda ise yapman gereken "Hesabınız bir kuruluşu mu temsil etmekte" kısmındaki seçeneklerden hayır diyerek formu doldurun hesap açılacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.