instagram gizli hesaplardaki resimleri paylaşımları görmenin bir yolu var mı ?

gny1923

Yeni üye
23 Ağu 2017
5
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar
Aranızda daha yeniyim birgün bende sizler gibi deneyimli olucam :yaho1
Sormak istediğim instagramda gizli hesabın resimlerini ve paylaşımlarını görmenin bir yolu var mı ?
Aşk insana işte böyle şeyler yaptırıyor :RpS_blushing:
 

can3062

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
699
1
Antalya
Dişi bir bireye karşı bir fake moda hesabı olması şart bence :) Bir kaç kıyafet ve kombin resimleri yükle, hafifte abone kas ve her türlü dişi isteğini kabul eder .
 

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Fake hesabı açıp direk takip isteği yollama biraz fotograf paylaş 50 60 küsür işte nekadar uğraşırsan birde bi hile yap 200 300 takipçi gelsin :D profili gizliye alıp istek gönder bende işe yaradı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.