İnstagram gizli profiilleri ücretsiz görme yöntemi var mı?

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,357
2,536
Merhaba Değerli Üyemiz, en son lili ve postegro tarzı uygulamalar vardı şuan onlar artık çalışmıyor diye biliyorum. Bu yüzden farklı farklı programlar çıktı onların da güvenlik konusunda şüpheliyim. Eğer bakmak istiyor iseniz fake hesap ile bakın çünkü hesap çalınma olayı olabilir.

İyi Forumlar

Mehmetfatihwifihack06

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
374
1
Ankara
Merhaba Değerli Üyemiz, en son lili ve postegro tarzı uygulamalar vardı şuan onlar artık çalışmıyor diye biliyorum. Bu yüzden farklı farklı programlar çıktı onların da güvenlik konusunda şüpheliyim. Eğer bakmak istiyor iseniz fake hesap ile bakın çünkü hesap çalınma olayı olabilir.

İyi Forumlar
farklı uygulamalar varsa çalışan söylermisiniz fake hesaptan bakıcam zaten

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Merhaba,

Geçen ay bayağı araştırdım ama maalesef profili
ücretsiz görme sitesi veya uygulaması bulamadım. Sadece sosyal mühendislik, BFA+2FA Bypass gibi yöntemlerle hesabı ele geçirerek bakabilirsiniz sanırım ücretsiz olarak.

İyi Forumlar...

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,357
2,536
farklı uygulamalar varsa çalışan söylermisiniz fake hesaptan bakıcam zaten
Çalışan var mı bilmiyorum maalesef.
Yaptığım araştırmalar sonucunda bir kaç uygulama buldum lakin çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum.

İnstallokker
Postegro
Umobix
Secrtle
gibi uygulamalar buldum ama güvenlidir garantisini veremem.

İyi Forumlar

sh

Üye
31 Ara 2018
107
41
sh
En son postegro uygulamadan değil de websitesinden çalışıyordu. Uygulamaya erişimi kapatalı çok oldu ben de en son 2 ay önce siteden baktım ama kredi falan getirmişler tamamen ücretli olmuş sanırım. Onun dışında da diğerlerinin iş yapacağını sanmıyorum Türkiye'de en yaygın kullanılan buydu ve o yüzden görebiliyorduk.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar;

Bu tür uygulamalar kesinlikle bir işe yaramamakta.İşe yaradığı söylenen uygulamaların çoğu sizin bilgilerinizi almaktadır.Havuz sistemiyle takip amaçlı siteler vardır bilirsiniz bu tür uygulamalarda onların aynısıdr.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.