// İnstagram Günde 2-3 Bin Takipci Kasma Hilesiz! │Videolu Anlatım │ Stajyer │ ツ //

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Biliyorum eline sağlık fakat tek sıkıntu unf oluyor çok kişiyi takip edince toplu unf olmuyor diye biliyorum instagram program falan 30 çıkartıyor ve pek iş görüldüğü söylenemez unf sıkıntı oluyor yani tekrardan eline sağlık :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Biliyorum eline sağlık fakat tek sıkıntu unf oluyor çok kişiyi takip edince toplu unf olmuyor diye biliyorum instagram program falan 30 çıkartıyor ve pek iş görüldüğü söylenemez unf sıkıntı oluyor yani tekrardan eline sağlık :)

Unfollow sistemleri var. Türkiyede unfollow programları okadar iyi değil bunu üzülerek söylüyorum. Yabancı ülkelerin unfollow programlarını kullan. Farkı anlıyacaksın.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Eline sağlık da kendi panelimizden hesabımıza takipçi gönderirsek neden beter olur?

Panelden yollanan takipciler genellikle süs olarak kalır. 100 bin takipci yollandığını düşünelim panelden. Bir fotograf paylaşınca en en fazla 100 beğeni gelicektir. Ha panel sana ait ise gidip panelden fotografa beğenide yollıyabilirsin. (Hile) olduğu için pek önerim değildir. Organik o sayılara ulaşmak varken hile ile ulaşınca bir yarar sağlanmaz.

reepdan

Üye
18 May 2016
89
0
Kardeşim hesabı çalmıssın zaten :) böyle bu işlerle yaparak gitmez bu gemi, bugün 1k takipci yaparsın yarına 800 kişi unf atar sana, böyle oluyor genellikle senin de kastıgın bi hesap degil zaten, çalıntı.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Kardeşim hesabı çalmıssın zaten :) böyle bu işlerle yaparak gitmez bu gemi, bugün 1k takipci yaparsın yarına 800 kişi unf atar sana, böyle oluyor genellikle senin de kastıgın bi hesap degil zaten, çalıntı.

Önemli olan benim videoda gösterdiğim hesap degil dostum, GT ile bu şekilde 2-3k takipci kasmanız mümkün. haftada 7-8k kasarsın, hadi 1-2kda unf yapsa. hiç yoktan iyidir.

falcaoyusuf

Yeni üye
19 Nis 2014
15
0
Hocam günde 2-3 bin takipçi diyorsun unf yapınca zaten o sayı düşüyor yine aynı yere geri geliyorsun üstüne spam yiyorsun. Emeğe yazık.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hocam günde 2-3 bin takipçi diyorsun unf yapınca zaten o sayı düşüyor yine aynı yere geri geliyorsun üstüne spam yiyorsun. Emeğe yazık.

Şimdi hocam, Mantıken günde 2-3k kasıcaksın. Spam yememek için bol bol fotograf paylaşırsın, zaten yorum atıyorlar spamdan böylede kurtulursun. Bu şekilde haftada 10-12k kasan kişiler tanıyorum, kişiden kişiye kasma şekli veya bu gt 'yi beğenmemesi oluyor, Teşekkürler dostum :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.