İnstagram hack yolları

Beyazid01

Yeni üye
10 Ara 2017
35
0
Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilcek varsa yardımcı olabilir mi? brute forces veya başka bir yöntem değil daha etkili ve kesin sonuç vercek bir çözüm yolu arıyorum linux üzeri şifreyi kendi kendine deneyecek bir sistem oluşturabilmemiz mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar.:):

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,118
JİGK
Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilcek varsa yardımcı olabilir mi? brute forces veya başka bir yöntem değil daha etkili ve kesin sonuç vercek bir çözüm yolu arıyorum linux üzeri şifreyi kendi kendine deneyecek bir sistem oluşturabilmemiz mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar.:):

konuyu yanlış yere açmışsın yardım merkezinden konuyu tekrar açın lütfen.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Merhaba Dostum bir rat trojan oluşturarak hedef kişinin cihazına sızıp hesabı yazarken alabilirsin aynı şekilde keyloggerda olur ama en etkili yol sosyal mühendislik diyebilirim daha kesin bir yöntem var instagramda açık bularak oda profesyonellik istiyen bir durum :)

Beyazid01

Yeni üye
10 Ara 2017
35
0
Merhaba Dostum bir rat trojan oluşturarak hedef kişinin cihazına sızıp hesabı yazarken alabilirsin aynı şekilde keyloggerda olur ama en etkili yol sosyal mühendislik diyebilirim daha kesin bir yöntem var instagramda açık bularak oda profesyonellik istiyen bir durum :)
Başka birsürü yöntem var ve eminim burada bu yöntemlerdfen birirni bilen biri vardır kendi kendine denneme yöntemi lazımm yeterine egitimden sonra yapabilecegime eminim. keyloger ve diger yöntemlerde güzel tabi ama kesin sonuç ve kısa sürede sonuca ulaştırca bir çözüm arıyorum sagol bilğilendirmen için :):

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Başka birsürü yöntem var ve eminim burada bu yöntemlerdfen birirni bilen biri vardır kendi kendine denneme yöntemi lazımm yeterine egitimden sonra yapabilecegime eminim. keyloger ve diger yöntemlerde güzel tabi ama kesin sonuç ve kısa sürede sonuca ulaştırca bir çözüm arıyorum sagol bilğilendirmen için :):

rica ederim dostum yalnız sen sanıyorsun hack bir klavye mouse alıp 10dk da istediğin hesabı almak diye bir şey yok hackingte sabır önemli örneğin bir siber güvenlik uzmanı gözünden anlatim önce sistemde direk açık bulmaya yönelmez çünkü saçma olur bilgi edinmeden açık bulmak önce bilgi toplar portlar ip ler mailler vs. gibi sonra nasıl bir açık bulabilirim diye düşünür ve hepsini kafasında plan oluşturur dediğim gibi sabır önemli

İyi Forumlar

Beyazid01

Yeni üye
10 Ara 2017
35
0
rica ederim dostum yalnız sen sanıyorsun hack bir klavye mouse alıp 10dk da istediğin hesabı almak diye bir şey yok hackingte sabır önemli örneğin bir siber güvenlik uzmanı gözünden anlatim önce sistemde direk açık bulmaya yönelmez çünkü saçma olur bilgi edinmeden açık bulmak önce bilgi toplar portlar ip ler mailler vs. gibi sonra nasıl bir açık bulabilirim diye düşünür ve hepsini kafasında plan oluşturur dediğim gibi sabır önemli

İyi Forumlar
Teşekkür ederim dostum haklısın bu konuda zamanım sürekli kısıtlı oldugu için ve internet erişimim çok az oldugu için ooldugunca kısa sürede bilği toplamaya çalışıyorum o yüzden :) ekledim seni

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.