ınstagram hackleme

slayeramca56

Yeni üye
15 Mar 2019
5
0
Merhaba bana Instagram çalmayı öğretin ama basit yollarla değil zhadow gibi siteleri önerme yin başka yolar varsa onerin kolay gelsin

fruedfetih

Üye
15 Eyl 2018
191
0
dostum instagram hesap çalmak için mavi tik fake script yöntemini kullanabilirsin başlangıç için sözde programlar ile uğraşmana kafa yormana gerek yok en ideali fake mail'dir.

sistem şöyle işliyor mavi tik scriptini kurduğunda mavi tik rozeti alacağını sanıyor kurban kullanıcı adını şifresini yazıyor giriyor ve .txt yerinde bilgileri gözüküyor.

bu konuyu incele dostum herşeyi çözersin : https://www.turkhackteam.org/sosyal...ripti-v9-ile-instagram-hackleyin-55utd55.html

iyi formlar. yapamadığını pm den yaz

sah mat

Üye
3 Mar 2019
104
0
Bilindik en basit yöntem dostum fake bi site oluştur
İnternette bulabileceğin yabancı numara operatörleri var
Kişinin telefon numarasını biliyor isen fake bir mesaj yolla site scriptini ekle ama
Gerisi senin sosyal mühendisliğine kalmış
Saygılar ŞahMat

Licky

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
284
5
Olta Sistemi (Fake Mail) Site Açıyorsun Ve lnstagram Adına Bir Mail Hesabı Açıp Basıyorsun Burada İnce Ayrıntısına Kadar Anlatamam Form Da Bir Çok Konu Var Bakabilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.