/ [İnstagram]Herkese 500 Takipçi Yolluyorum! / #Etkinlik /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba Arkadaşlar. Panelimi açma şerefine herkese 500 takipçi yolluyorum. Hepsi türktür. Sitenin linkini vermiyorum özelden lütfen sitenin linkini at gibi mesajlar atmayın reklama girer + sosyal medya hile paylaşımı yasak.

Böyle bir etkinlik yapayım dedim , Kullanıcı adınızı Özel mesaj ile bana yollayın. Daha sonra yorumlara yolladım diye yazın. 500 takipçi yollıyayım.

500 takipçi yolladıgım zaman konuya yazın.

#-1 Hesap'a 500 takipçi yoluyorum 2 hesap k.adını bırakmayın.

Dipnot: Teşekkür vermeyi unutmayın kontrol edicegim.

İnstagram k.adınızı özelden yollayın yorumda iletişime girmesin.

Dipnot: Sosyal medya hile paylaşımı yasak oldugu için site linkini vermiyecegim lütfen özelden site link atın gibi mesajlar atmayın.

Şimdiden Teşekkür Ediyorum Hocam

500 takipçi yollandı.

-onrkv055-
Şimdiden teşekkür ederim hocam. Hayırlı olsun :)

500 takipçi yollandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sanaan

Üye
20 May 2013
59
0
--- theyusufbulut ---

şimdiden teşekkür edeirm akipçi geldikten sonra ekran görüntüsü paylaşacağım

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Özel mesaj yoluyla k.adınızı atın arkadaşlar. Burdan atmayın yolladıklarım konuya yazarsa sevinirim.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Teşekkür Ederim devam. Lütfen k.adını atanlar tekrar atmasın..

brk41

Yeni üye
11 Ağu 2010
36
0
Maalesef özel mesaj atamıyorum. Bi yardımcı olsan :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.