İnstagram Hesabı Çalın! // Ghost Killer

724026

Yeni üye
27 Ocak 2019
6
0
kanka ben sana bir hsap atsam hacklrmisin halamin hsabi @iluw_83 bu hacklaya bileen bana yazsin lutfen yardim edin oyretin bana lutfn

qDarKq

Yeni üye
30 Haz 2018
12
0
Dünya
Güzel uzun yazılmış işe yarar elinize sağlık.Bana önerebileceğiniz bruteforce programı varmı ?

baychak1

Yeni üye
18 Mar 2017
1
0
Ben hesap çalmak istiyorum ama beceremiyorum telefondan nasıl hesap calabilirim lütfen yardımcı olun

06sonsuz32

Yeni üye
30 Ağu 2010
11
0
Öncelikle selam beyler ben hiç anlamam bu işlerden başıma bir iş geldi gerçekten çok enteresan sinirim bozuldu bu işi çözeni gerçekten kutluyacağım,bu arada Androidden oluyor bu ama jiçbirşekilde hiçbir uygulama da indirmedim telefona anlamamda zaten,e maile reklam gibi birşey geldi üzerine tıklayıp açmadan sil dedim ardından 2 gün sonra bir baktım Instagramdan birini takip etmişim ama yapan ben değilim 4000 takipçili biri hemen takipten çıktım Instagramın izinli uygulamalarına baktım ve anlamadığım birşey gördüm hemen kaldırdım sonra hemen şifremi değiştirdim e posta şifremi de değiştirdim ardından hemen benim insatgrama giriş yaptı olağandışı bir giriş tespit ettik diye e maile mesaj geldi yine, tekrar yine değiştirdim yine girdi e mailin şifresini değiştirdim yine sonra tekrar girdi sanki kendi telefonuna benim telefonu bağlamış şifrem hemen eline gidiyor eliyle koymuş gibi buluyor şahıs,baktım sürekli böyle bir döngü var hemen Instagram hesabımı sil dedim öyle kaldı diğer gün sonra bir deniyim dedim instagram hesabını gizlilik ihlallerini aştığı için bilmem beğeni hilesi falan v.s nedenlerle kapatıldı dedi yeni bir e mail açtım yine Instagram hesabı açtım bu sefer ona da giriyor hatta insagramda aradığım kişiler üzerine dalga geçmek amaçlı fake hesap açıyor ismim üzerine bol bol faceden bol bol fake isim açıyor arkadaşlar cidden düşün düşün kafayı yeme noktasına geldim lütfen yardım edin insana gerçek bir insandan başka kimse yardım edemez

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Tıkladığın anda farketmeden bir şeyler yüklemişsindir. Bilemezsin o sırada keylogger atmıştır. İstediğin kadar değiştir senin tuşlara basmanı algılayıp tekrardan giriş yapıyor. Silsen bile kalıcı oluyor. Dokunduktan sonra gider artık.

06sonsuz32

Yeni üye
30 Ağu 2010
11
0
En iyi antivirüs programlarını indirdim hiçbirşey bulamadılar peki çözüm olarak ne yapıyım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.