İnstagram Hesabı çalınabiliyor mu ?

mcoban01

Yeni üye
31 Ara 2018
20
0
İyi Günler Sevgili Forum Kullanıcıları,hakkımda saçma sapan yorumlar yapan fotoğraflarımı izinsiz kullanan okul itiraf sayfasının sahibini deşifre etmek için hesabı çalmam gerekiyor ,böyle bişey yapabilir miyiz ? Yapabileceksek nasıl yapılır ,yardımlarınız için teşşekür ederim.

nightBlue80

Katılımcı Üye
8 Haz 2019
280
1
TURKEY
P7Jm3b.png

Kardeşim site açma fake script phishing nedir araştır ben kendi okulum itiraf sayfasını çaldım adminlerin tel no larını dm lerini ifşa etmiştim:):

Son düzenleme:

peasold

Katılımcı Üye
2 Haz 2019
311
0
İyi Günler Sevgili Forum Kullanıcıları,hakkımda saçma sapan yorumlar yapan fotoğraflarımı izinsiz kullanan okul itiraf sayfasının sahibini deşifre etmek için hesabı çalmam gerekiyor ,böyle bişey yapabilir miyiz ? Yapabileceksek nasıl yapılır ,yardımlarınız için teşşekür ederim.

Okulun 3 itiraf sayfasını kapattım.İlk başta okuldan a-sosyal ve instagram kullanmayan veya az kullanan birinin adına instagram hesabı aç okuldan bir sürü kişiyi takip et profil resmi koy.1 - 2 de gönderi at joker resmi vs.Ardından itiraf sayfasına gerçekci itiraflar at ve bunla biraz samimiyet yap.Ardından "Kankaaa efsaaane bir itiraf buldum, dosya boyutu yetmediği için burdan atamıyorum" de.Sonra iplogger'dan bir site oluşturup içine siyah bir resim yükleyip ona yolla.Ama önerim iplogger yerine linuxdan oluşturman.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.