İnstagram Hesabı çalındı Nasıl geri alabilirim?

turkclawye

Yeni üye
30 Eyl 2017
14
1
Hesap çalındı mail e gelen security instagram maili üzerinden alamadık çünkü mail ile telefon numarası değişmiş instagrama mail attık geri dönüş olmadı hesabım hacklendi formu da yok kaldırılmış nasıl geri alabiliriz bilgisi olan varmı eskiden daha kolaydı ama şimdi zorlaştırmışlar hesap geri almayı

ezel19823

Yeni üye
31 Ocak 2019
25
1
Hesap çalındı mail e gelen security instagram maili üzerinden alamadık çünkü mail ile telefon numarası değişmiş instagrama mail attık geri dönüş olmadı hesabım hacklendi formu da yok kaldırılmış nasıl geri alabiliriz bilgisi olan varmı eskiden daha kolaydı ama şimdi zorlaştırmışlar hesap geri almayı
Çok basit. Eğer cep numaran var ise ve instagramda kayıtlı ise şifreni sıfırlamak daha kolay olacaktır. İnstagramda hesabın çalındıysa mutlak bir şekilde şifreni sıfırlayabilirsin. Ben sana daha detaylı olarak yardımcı olabilirim. Tabi eğer istersen. Şimdi şifreni sıfırlamak için gereken işlemler şudur. Bana sakıncası yoksa eğer cep numaranı unutmadıysan tabi ki verebilirsen yardımcı olurum ve ardından telefonuna onay kodu gibi bir şey gelmesi lazım olacak sonrasında da yeni bir şifre oluşturabilirsin kendine göre ve artık şifren sıfırlanmış bir şekilde instagrama giriş yapabilirsin. Saygılarımla...

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Bence en iyisi Bilişim şubeye gidip şikayette bulunman olucaktır.

Realest

Yeni üye
10 Mar 2021
17
5
Merhaba Instagram hesabım çalındı fakat şifremi sıfırladım Instagrama giriş yapabiliyorum ama iki faktörlü şifre koymuş mail ve telefon numarası değişmiş Instagrama mail attım savcılığa suç duyurusunda bulundum siber suçlara mail attım fakat hiçbir yerden ses çıkmadı kimliğim ile selfie çekilip attım Instagrama yine ses yok.
Instagram kullanıcı adım
Şifresini de biliyorum ama giriş yaptığım da iki faktörlü şifre istiyor Instagrama tek kayıtlı olan çalan kişinin mail adresi onun haricinde ip adresi romanıa gözüküyor mail değiştiğine dahil mail de aldım bunu ben yapmadım dememe rağmen şu an şifre olmadığı için çalan kişi giremiyorum kod olmadığı için ben giremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Realest

Yeni üye
10 Mar 2021
17
5
Yukarıda ki arkadaşın Instagram yardım merkezi seçeneklerini de uyguladım yine de bı sonuç çıkartamadım maili çalmak için uğraştım çaldım fakat çalan kişi benden geri aldı. O yüzden Microsoft a da mail attım daha ne yapabilirim lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.