İnstagram Hesabı Hackleme(İnstagram açığı+toplum mühendisliği)

RaySoonLie

Yeni üye
29 Eki 2018
27
0
MERHABA ARKADAŞLAR!!
ARANIZA YENİ KATILDIM VE HAYIRLISIYLA İLK KONUMU AÇIYORUM!!

Bügün yaklaşık 2 hafta önce bulduğum instagram açığından bahsedicem(tam oalrak açık diyemeyiz ama kullanabilen için çok büyük bir şey)

Açığı ilk önce tanıtayım:Bu açık sayesinde kişinin instagram şifresini bilmeden ve şifreyi değiştirmeden rahatça girip çıkabiliyorsunuz)

Açığın Uygulanış Şekli:Ben oda arkadaşım üzerinden anlatıcam.Oda arkadaşım önceden instagramını gizlemez ben rahatça onunkine o benimkine bakardı ama bu son zamanlarda bişiler gizlemeye başladı bende şoyle bişi kesfettim.İlk önce instagm şifremi unutum kısmına geliyoruz sonra isterseniz e-postayla isterseniz sms ile şifre yenileme link alıyoruz sonrasında linke tıkladıgımızda instagm uygulamsından acıyoruz ve karşımıza instag yeni şifre belirme ekranı geliyor İTE TAM BURDA ŞİFRE YENİLEME YAPMADAN TELEFONUN GERİ TUŞUNA BASIYORUZ VE HESABA GİRMİŞ OLUYOR.Böylece rahatlıkla kişinin hesabında gezebiliyoruz ve şifre yenileme mesajınıda sildigimizde hiç bir şekilde iz bırakmamış oluyoruz TABİKİDE İŞİMİZ BİTİNCE CIKIŞ YAPMAYI UNUTMUYORUZ.

EGER Kİ BİR KİŞİNİN E POSTASININ ŞİFRESİNİ BLİYORSAK YA DA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ULAŞMA İMKANIMIZ VARSA UZAKTAN HİSSTİRMEDEN KULLANABİLİRİZ

BENCE BU OLAY İNSTAGRAM HESABINI TAMAMEN HACKLEMEKTEN DAHA İYİ ÇÜNKÜ SÜREKLİ OLARAK TAKİP ALTINA ALABİLİRİZ.

DİPNOT:BİRÇOK KEZ FARKLI HESAPLAR ÜZERİNDE VE FARKLI CIHAZLAR ÜZERİNDE DENEDİM VE İSTERSENİZ İNSTAGRAMI KALDIRIP YENİDEN YUKLEYİN YİNEDE OLUYOR YANİ VERİ GEÇİŞİYLE BİR ALAKASI YOK

BİR TANEDE TAMAMEN TOPLUM MUHENDİSLİGİ İLE İLGİLİ HESAP HACKLEME VAR ONUDA EN KISA SUREDE PAYLAŞICAM BİR İKİ KİİNİN HESABINI HACKLEYİM KENDİMCE KANITLAYIM SİZİNLE PAYLAŞICAM

***takipte kalın***

Yolsuzlar12

Yeni üye
29 Eki 2018
23
0
Vatan
eyvallah

emegine saglık güzel kardeşim ama şurda bir sıkıntı var bunu fazla yayma instagram bunuda kaldırabilir ama en eskı yontem şudur kali linux ile hacklemek daha kalitelidir yineden emegine saglık bu guzel bilgi için saol devrem

CLKHCK

Üye
29 Eki 2018
105
0
$root
Taktiği anladımda Şifre yenileme linkine ulaşabiliyorsak gerisi tamamdır bence ama genede işe yarar eline sağlık.

RaySoonLie

Yeni üye
29 Eki 2018
27
0
İlk konum 1.400 görüntülenmeye ulaşmıştır teşekkür ederim.Berminalden para çekme adlı bir konu açtım inada bakabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.