İnstagram Hesabı Hk.

Berkayyaslannn

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Antalya
Arkadaşlar kafamı kurcalayan 2gündür sorun var şimdi instagram hesabı sosyal mühendislik ve trojenden başka alamazsın diyen var ve alırsın diyenler var bana tam net sorumun cevabını bilen varmı
İyi forumlar

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Mükemmel bi şifren olması gerek mesela benim instagram şifrem 60 haneden fazla basite kaçma hiçbir zaman

Sen Naaptın Dostum :RpS_unsure:

Şifreni Nasıl Güvenli Yaparsın ;
Öncelikle Basit ve Herkesin Tahmin Edeceği Şifrelerden Kaçın.
Adın, Doğum Tarihin, "123456" Gibi...

Şifrende Büyük Küçük Harf Olmasına Dikkat Et, Bunun Yanında Özel Karakter Kullanmayı İhmal Etme.
"Yakup0." Veya "Y4kup+" Gibi Gibi....

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Sen Naaptın Dostum :RpS_unsure:

Şifreni Nasıl Güvenli Yaparsın ;
Öncelikle Basit ve Herkesin Tahmin Edeceği Şifrelerden Kaçın.
Adın, Doğum Tarihin, "123456" Gibi...

Şifrende Büyük Küçük Harf Olmasına Dikkat Et, Bunun Yanında Özel Karakter Kullanmayı İhmal Etme.
"Yakup0." Veya "Y4kup+" Gibi Gibi....

Zamanında nasibimizi aldık hocam ne demişler sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer :)

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Teşekkürler Beyler ama baya bi haneli yapmıştım geçen haftalarda aralarında @ & vardı ama hesap yine gitti nasıl almıştır sizce

Telefonunuzda rat veya keylogger olabilir hocam birde hesabınızın kayıtlı olduğu mailin kurtarma e postasını kurtarma telefonunu vs kontrol edin e-postanızın şifresini değişin muhtemelen sıkıntı çıkmayacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.