instagram hesabı ile ilgili sorun

Mrbrute

Yeni üye
2 Ocak 2020
15
0
Merhaba bir instagram hesabı satın aldım maili şifreyi telefonu değiştirip diğer cihazlardan çıkış yapıp iki faktörlüyü açtım ama karsima bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol diye bir sayfa çıkıyor. Aşağıdaki mail aldığım çocuğun maili ve bir numara var kimin bilmiyorum. Çocuğa söyledim kod gönderdim söyledi bir kere ama hesabin duzelmesi icin iki faktörlüyü kaldirmami söylüyor ben pek guvenemedim ne yapayim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FrozenShadows

Yeni üye
13 Ocak 2019
21
0
Cevap: Satın aldığım instagram hesabı ile ilgili sorun

Merhaba, zaten satın aldığınız İnstagram hesabının kurucu maili karşı tarafta, siz ne kadar e posta değiştirsenizde her türlü hesabı geri alabilir. Yapabileceğiniz yöntemler:
A-) Hesabın kurucu mailini (hangi mail ile oluşturulmuşsa) almalısınız.
B-) Ebedi Method: Bu yöntem az kişi tarafından bilinen ama en sağlam olanıdır. Nasıl Yapılır:
- internete Vpn ile bağlanıp instagram hesabınıza farklı bir tarayıcıdan giriş yapın. Şüpheli giriş uyarısı verecek ve mailinize veya telefonunuza kod gönderecektir. kodu Doğrulama Yapmadan, vpn'yi kapatıp normal instagram uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapın.

6 Şub 2019
120
0
Adana

seni dolandırıcak çift kimlik ile alakası yoktur . hesaba giriş yapmaya çalışıyor kimden aldıysan dikkat et parana yazık olur şikayet et nereden aldıysan

Mrbrute

Yeni üye
2 Ocak 2020
15
0

Ya neymiş 2 faktörlüyü kapatmadigim için onun mailine şifre gidiyormuş aq şifre kendi kendine mi degisiyor

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6

Hesaba bağlı olan mail ve telefon adresi size mi ait ? Evet ise doğrulamayı tekrardan açıp kapatın

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404

Merhaba hala para gönderme işlemi vs olmadıysa iade et kurucu geçmesi zordur herkes geçemez büyük ihtimalle kendi de geçemedi hesabı elinden çıkarmaya çalışıyor

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

Merhaba "Mrbrute" ;

İnstagram hesabını satın aldığın kişiyi şikayette bulunman yardımcı olacaktır.Aksi taktirde paranıza yazık olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.