İnstagram Hesabı Kapatma

enes5906

Yeni üye
23 Mar 2018
29
4
Berlin
selamun aleykum tht ailesi. Bu konumda sizlere İnstagram Hesabı ( Başkasının ) Kapatmayı Göstereceğim. Bilenler bilir teker teker birçok forum tanıttım & taktiklerini tanıttım. Bu konumda ise hepsini bir araya getireyim dedim.
Şimdiden İşinize Yarar Bir Konu Olacağını Düşünüyorum.

================================================================================
1. YÖNTEM =====> Ölüm Belgesi
================================================================================

Hesabın Kapanma Olasılığı =====> %100

Konu Linki ;
Tıkla & Ölüm Belgesi ile Hesap Kapatmaya & Ölüm Belgesi Yapımına Git

Ölüm Belgesi ile Hesap Kapatmak İçin Şu Foruma Gidelim ;
https://help.instagram.com/contact/1474899482730688

Forumu Sadece Üstteki Konudaki Yöntem ile Doldurup Hesabı 2 Gün İçerisinde Pasif Hale Getirebilirsiniz. Yani 2 Gün Sonra Hesap Kapanır.

NOT : Ölüm Belgesinde Boş Alan Bırakmayınız. En Üst Kısımda Sizde Şehir Köy vs. İsteyecektir Oraları Sallayın ve 2 Kutucuk Olan Yerlere Plaka Girin.

2. YÖNTEM =====> Kural İhlali ile Hesap Kapatma

Hesabın Kapanma Olasılığı =====> %95

Konu Linki ;
Tıkla & Kural İhlali ile Hesap Kapatmaya Git

Kural İhlali Her Ne Kadar Kolay bir Forum Gibi Görünsede En Etkili Hesap Kapatma Yöntemlerinden Biri Olarak Sayılmakta.

Kural İhlali ile Hesap Kapatmak İçin Şu Foruma Gidelim ;
https://help.instagram.com/contact/383679321740945

Hesabı Kural İhlali İçin Kapatmak İstiyor İseniz " Vpn " Kullanmanızı Öneririm. Her Vpn Değiştirmede Forumu Doldurup Yollayın. Hesap GG ;)

NOT : Üstteki Konuda Daha Detaylı Anlatım Gerçekleştirilmiştir.

3. YÖNTEM =====> Fake Mesaj ile Hesap Kapatma

Kapanma Olasılığı =====> %1000 :D

Konu Linki ;
Tıkla & %10000 Sonuç Veren İnstagram Hesabı Kapatma Yöntemine Git

Forum Linki ;
https://help.instagram.com/contact/334013860059654

Konuyu Mutalaka Okuyup Anladıktan Sonra Şikayeti Atın 2 Gün İçerisinde Hatta Daha Kısa Bir Süre İçerisinde Hesap Kapanır.

Bu Yöntem ile Birçok Pkk Hesabı Kapattım :) Aynı Ölüm Belgesi Gibi Etkili. Hatta Daha da Etkili Diyebilirim.

NOT : İnstagram Adminlerinin Hiç Sevmediği Yani Kötü Mesajlar & Sapık Mesajlar Yollayıp Zorbalık Yapan Kişilerdir. Bizde Bundan Yararlanacağız ;)

4. YÖNTEM ===> Fake Kimlik ile Hesap Kapatma

Kapanma Olasılığı ======> %95

Konu Linki ;
Tıkla & Fake Kimlik ile Hesap Kapatmaya Git

Forum Linki ;
https://help.instagram.com/contact/636276399721841?helpref=faq_content

:D Adı üstünde fake kimlik ile hesap kapatma :D Fake kimliği Shop Programlarından veya Paintten Veyahut Başka Programlardan Yararlanarak Oluşturabilirsiniz.

Bunları 1 Hesaba 1 Kez Uygulamanız Yeterlidir. :)

Umarım işinize yarayan ve beğendiğiniz bir konu olmuştur.

Konu bence çok kişinin işine yarayabilir.

THT Forumuna Bu Konumuz İnşallah Hayırlı Olur. :)

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>

Merhaba, Öncelikle emeğinize sağlık.
Üstteki cümlelerinizin içinde (Tıkla Git) Konumunda hiçbir url-link bulunmamaktadır.
Konunun düzeltmesini rica ederim.

TzTfDl.gif

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,355
0
~~
Forumda olan bir programla fake kimlik yaptım gönderdim,insya ekibi beğenmemiş kimliği yeniden istediler..bu işin püf noktası fln var mı? (Kimligi eksiksiz ve mantık cerçevesinde doldurmuştum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.