İnstagram hesabı nasıl çalınır?

mmzxz

Yeni üye
21 Ağu 2016
8
0
Trabzon
Öncelikle videoyu izlemeniz tavsiye olunur.
[ame="https://m.youtube.com/watch?v=4AjhM3wTPEY"]instagram'ı çalınan youtuberlar[/ame]
Bahsedilen videoda çok kolay olduğu açığın bir senedir olduğu anlatılıyor. Birincisi açığı bilen var mı:RpS_wink: ikincisi bu kadar uzun süredir var olan bir açık tht ailesinde neden bilinmiyor
Yada tamamen uydurmamı:RpS_blink::RpS_flapper:

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Açık varsa kim bunu vermek istesin herkezle paylaşırsa açık tesbit edilip kapatılır

KILICHACKER

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
663
0
Gezegen
Bence o açık değildir daha başka bir türde'dir, Cünkü hesap çalınmasına yardım edecek açık bırakamazlar, O Dediğimiz 'İnstegram ,Facebook' vs Gibi İsimlerin, Çalıştırdıgı Adamları Özel Yerlerden Alıp Oraya Koyuyorlar Yani Orada Çalısan Adamlar Gercekten Farklı. Böyle Bir Açık Yanlışlıkla Olsa Dahil Bırakamazlar, Diye Düşünüyorum Hayırlı Geceler.

mmzxz

Yeni üye
21 Ağu 2016
8
0
Trabzon
Bence o açık değildir daha başka bir türde'dir, Cünkü hesap çalınmasına yardım edecek açık bırakamazlar, O Dediğimiz 'İnstegram ,Facebook' vs Gibi İsimlerin, Çalıştırdıgı Adamları Özel Yerlerden Alıp Oraya Koyuyorlar Yani Orada Çalısan Adamlar Gercekten Farklı. Böyle Bir Açık Yanlışlıkla Olsa Dahil Bırakamazlar, Diye Düşünüyorum Hayırlı Geceler.

Hocam sizin dediğinizde mantıksız değil ama öbür şekilde bu adamlar tamamen uydurmuş oluyor:RpS_smile: açık var diyen de var ancak herkes hata yapar diye düşünürsek olma ihtimali de oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.