İnstagram hesabı nasıl çalınır ?

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Arkadaşlar forumda bununla ilgili çok şey var biliyorum ancak genede bir daha danışayım dedim en etkili ve basit yol nedir ?

VirtualSystem

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
411
0
Dostum 4 Yöntem vardır;
1. İnstagram'ın açığını bul ve exploit işlemi ile istediğin hesaba ya da instagram üzerinde istediğin işlemi yaparsın.

2. Brute Force bir hedef seçersin ve bu hedefe uygun World List hazırlarsın ve deneme yanılma ile parolayı kırmayı deneyebilirsin.

3. Sosyal Mühendislik bu yöntem ile hedef ile yakından temas kurup onun zaaflarından yola çıkarak Fake script, Backdoor, RAT, Keylogger benzeri yazılımlar ile hedef hesabın parolasını elde etmen mümkün olacaktır.

4. CMS sistemlerde oluşan açıklar neticesinde CMS sisteme bağlı sosyal medya hesaplarının parolasını kolayca öğrenebilirsin ya da direkt parolayı değiştirebilirsin, bu tür CMS açıkları içinde GHDB'yi yakından takip edip güncel dorklar kullanman gerekecektir.

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Dostum 4 Yöntem vardır;
1. İnstagram'ın açığını bul ve exploit işlemi ile istediğin hesaba ya da instagram üzerinde istediğin işlemi yaparsın.

2. Brute Force bir hedef seçersin ve bu hedefe uygun World List hazırlarsın ve deneme yanılma ile parolayı kırmayı deneyebilirsin.

3. Sosyal Mühendislik bu yöntem ile hedef ile yakından temas kurup onun zaaflarından yola çıkarak Fake script, Backdoor, RAT, Keylogger benzeri yazılımlar ile hedef hesabın parolasını elde etmen mümkün olacaktır.

4. CMS sistemlerde oluşan açıklar neticesinde CMS sisteme bağlı sosyal medya hesaplarının parolasını kolayca öğrenebilirsin ya da direkt parolayı değiştirebilirsin, bu tür CMS açıkları içinde GHDB'yi yakından takip edip güncel dorklar kullanman gerekecektir.
Teşekkürler gerekli programları forumdan bulabilirim herhalde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.