İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
Selamın Aleyküm Adminlere ve yetkisi büyük reislere sesleniyorum bugün çok değer verdiğim birinin hesabı dolandırılıcık ve kandırmak yoluyla instagram hesabı çalındı özel konuşmaları ve nice önemli mesajları var hesabı geri alamıyoruz malesefki çaldığı hesaplardan birçok insanı dolandırmaya kalkışıyor şu durumda karakola falan gidemiyoruz, İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Selamın Aleyküm Adminlere ve yetkisi büyük reislere sesleniyorum bugün çok değer verdiğim birinin hesabı dolandırılıcık ve kandırmak yoluyla instagram hesabı çalındı özel konuşmaları ve nice önemli mesajları var hesabı geri alamıyoruz malesefki çaldığı hesaplardan birçok insanı dolandırmaya kalkışıyor şu durumda karakola falan gidemiyoruz, İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Merhaba Tiers,

Hesabı çalan kişi ios kodu kapatmamış ise eğer hesabı almanız mümkündür kapatıp kapatmadığına şu şekilde bakabilirsin;

Anlatacaklarımı hesabı çalınan kişi kendi telefonundan yapsın aksi takdirde ios kod kapalı olarak gözükecektir.

1-)Giriş yapma ekranından "Giriş yapmak için yardım al." yazan yere tıklayın

2-)Hesabın kullanıcı adını açılan ekrana yazın

3-)"Daha fazla yardım mı ihtiyacın var?" yazan yere tıklayın

4-)Karşınıza hesabın kurucu maili ve telefon numarası çıkacaktır oradan istediğinizi seçip "Güvenlik Kodu Gönder" bölümüne tıklayın

5-)Gelen kodu oraya girerek hesaba erişim sağlayabillirsiniz.

Eğer olmuyor ise telefonunuza ios kod kapatılmış demektir anlamadağın yer varsa sorabilirsin :)

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.