İnstagram Hesabım Buga girdi

Squaerdx

Yeni üye
18 May 2019
5
0
Arkadaşlar İnstagram hesabımda göndenrin kaldırıldı diye bir ileti geldi fakat kaldırılan gönderi yok ve bu ekrandan 'Tamam' Seçeneğine Tıkaldığım halde çıkış yapamıyorum ''Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene'' Diyor ve yine düzelmiyo. hertürlü VPN vs. denesemde işe yaramadı arada bir alt tarafta Challenge_requıed yazısı gelıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?
HATA FOTOSU: https://hizliresim.com/odrq97

Son düzenleme:

Squaerdx

Yeni üye
18 May 2019
5
0
Hesaba erişim yok ve hertürlğ şeyi denedim. Tarayıcı Temizleme, VPN gibi şeyler çözüm getirmedi. Hesap şuan aktif fakat bu ileti yüzünden birşey yapılmıyor.

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Merhaba , İnstagram izin verilen uygulamaların iznini kaldıramanız sorunu ortadan kaldırabilir . Bunu yapmanız için (profil < ayarlar < İzinli uygulamalar ) diyerek buradan kaldırabilirsiniz . İnstagram içersinde kullanırken uygulamalar sizden izin isteyerek hesabınıza bağlanıyor olabilir bu yol açmıştır diye düşünüyorum . İyi forumlar

Squaerdx

Yeni üye
18 May 2019
5
0
Merhaba , İnstagram izin verilen uygulamaların iznini kaldıramanız sorunu ortadan kaldırabilir . Bunu yapmanız için (profil < ayarlar < İzinli uygulamalar ) diyerek buradan kaldırabilirsiniz . İnstagram içersinde kullanırken uygulamalar sizden izin isteyerek hesabınıza bağlanıyor olabilir bu yol açmıştır diye düşünüyorum . İyi forumlar
Hocam öncelikle yanıt için teşekkürler. Facebook dışında hiçbir uygulamayı Instagram'a bağlamadım. Ayrıca sizin söylediklerinizi yapabilmem için zaten dediğim sorunu düzeltmemiz gerekiyor. Gönderiniz Kaldırıldı Sekmesinden Çıkamıyorum. (3 Cihazdan denedim hepsinde o sekmede kalıyor.)

hesap kaç k yüksek hesapsa kurtarabilirim

yusuf10line 33K

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.