Instagram Hesabım Bugda

ByDoki

Üye
26 Şub 2014
57
0
İstanbul
Selamlar 2-3 hafta önce bir arkadaş ile tartıştık, öncelik ile instagram hesabımı kapattı. Sonra hesap geri açıldı fakat uygulamadan giriş yapamadım, Üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu hatası verdi. Kapatan kişi ile aramız düzeldi ona sordum bu problemi. Dediği şey "senin telefonunu buga soktum", inanmadım arkadaşın telefonundan uygulamadan kendi hesabıma giriş yapabiliyordum sıkıntısız, siteden vs.'de giriş yapılıyordu. Mecbur 3 hafta boyunca paralel space indirip ordan giriş yaptım. Neyse bu problemi bugün http://www.turkhackteam.org/instagram/1514707-uzgunuz-isteginiz-ile-ilgili-bir-sorun-olustu-instagram-hatasi.html bu konuya bakarak çözdüm uygulamadan giriş yaptım. Şuanki sıkıntı hile sitelerine veya unf. yapanları görme programlarına hesabım ile giriş yapamıyorum. Hesabım bugdamı acaba? Nasıl çözebilirim? :RpS_mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Hacım öncelikle hile sitelerine girmeni tavsiye etmem

Sonra

İnstagramı komple silip tekrar yüklemeyi dene
Olmazsa Telefona Format At
O da olmazsa Telefona yeni bir rom at
O da olmazsa telefonu çöpe at :D

shadowmoon

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
345
0
25
İZMİR
Hocam İnstagram Plus' u bir deneseniz bir ihtimal olabilir belki denemekten zarar gelmez bence bir deneyin veya telefonun Mac Adresini değiştirin onun üzerinden yapılan veya oluşan bir sorun olabilir

ByDoki

Üye
26 Şub 2014
57
0
İstanbul
Hacım öncelikle hile sitelerine girmeni tavsiye etmem

Sonra

İnstagramı komple silip tekrar yüklemeyi dene
Olmazsa Telefona Format At
O da olmazsa Telefona yeni bir rom at
O da olmazsa telefonu çöpe at :D

Telefona format atmadan düzelmez dedi arkadaş fakat sorun olan şey sitelere felan giremiyorum hesabımdan, hesabım ile ilgili oluşan bir problem olabilirmi?

Arkadaşın hesabına kendi telefonumdan girmeye çalıştım fakat "isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu" diyor. Paralel Space'den giriyordu sorunsuz, hem telefon bugda hemde hesap bugda o zaman :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:

atakan0006

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
507
0
Ben size sorunu söyleyim instagram uygulaması kaynaklı hata veriyor internette var olan yöntemleri denemeyin veya boşa güncellemeyi beklemeyin hiçbiri işe yaramıyor yapacağınız şey telefona format atıp instagramı yeniden indirmek haftalarca uğraştım çözümü bu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.