İnstagram Hesabım Çalındı

cengizkayran

Yeni üye
19 Şub 2022
4
0
Merabalar Eski Şifremi Vs Giriyorum Bu Fotograf Benim Diyorum Önüme Telefon Ve Mail Adresi Çıkıyor Bu Mail Adreside Bana Ait Telefonda Fakat Kodu Gönderiyorum Önüme Çift Faktör Çıkıyor Çalan Şahıs Çift Faktör Eklemiş Ne Ettiysem Çift Faktörür Geçemedim. Nasıl İnstgaram Geri Alacağım 3 4 YERE MAİL ATTIM GERİ DÖNEN YOK ÇİFT FAKTÖREDE YEDEK KOD + YARDIM MERKEZİ VAR BAŞKADA BİŞEY YOK İLERLEYEMİYORUM ÇİFT FAKTÖR YÜZÜNDEN NASIL BİŞEY YAPMIŞ BUNLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN..

9 Tem 2022
165
1
48
Instagram hesabin calindi ne yapalim sende uyanik olsaydin
.pishing yedin bilgilerini girdin insta uctu. Sen ona pishing url si atsan o yutmazki. Cunku uyanik olmayan sensin kusura bakma brom

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
327
94
Merhaba değerli üye.
Hesabınıza erişim yapamicak durumda iseniz, bu hesap üzerinden işlenecek suçlar sizin aleyhinize sonuçlana bilir.
Siber suçlara bilgi vermenizi öneririm.

Gokturk-Team

Yeni üye
18 Eyl 2022
32
22
Amerika
Merabalar Eski Şifremi Vs Giriyorum Bu Fotograf Benim Diyorum Önüme Telefon Ve Mail Adresi Çıkıyor Bu Mail Adreside Bana Ait Telefonda Fakat Kodu Gönderiyorum Önüme Çift Faktör Çıkıyor Çalan Şahıs Çift Faktör Eklemiş Ne Ettiysem Çift Faktörür Geçemedim. Nasıl İnstgaram Geri Alacağım 3 4 YERE MAİL ATTIM GERİ DÖNEN YOK ÇİFT FAKTÖREDE YEDEK KOD + YARDIM MERKEZİ VAR BAŞKADA BİŞEY YOK İLERLEYEMİYORUM ÇİFT FAKTÖR YÜZÜNDEN NASIL BİŞEY YAPMIŞ BUNLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN..
2AD Kırabilen Toollar Var. Ama Bunlar 40-50 Dolar Gibi Bir Fiyata Satılıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.