İnstagram hesabım kapandı ne yapmalıyım?

ajennn

Üye
1 Tem 2018
104
0
Bilinmez
Merhaba THT Ailesi yaklaşık 2 hafta önce instagram sayfamı kalıcı olarak sildim ve su an geri açmak istiyorum. Bazı formlar doldurdum ama kullanıcı adını kabul etmedi o yüzden form gönderemedim. Yardımcı olabilecek var mı?
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Cevap: Instagram kapanan hesap.

Merhaba Instagram kullanıcı adları hesap kapatıldığı için geri alması çok zordur bazen sosyal medya uzmanları medya ile alıyorlar

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Cevap: Instagram kapanan hesap.

Merhabalar ;

Almanız Cidden Zor Fakat İnstagrama İnandırıcı Gerçek Bir Mail Atarsanız Örneğin Uzun Bir Yazı Açılabilir. Veya Çalınmıştı Kapatmışlar Gibisinden Yazı Atabilirsiniz :))

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.