İnstagram hesabım kapatıldı nasıl açabilirim?

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Arkadaslar hayırlı ramazanlar birkaç gündür bu sorunla ilgili uğraşıyorum atmadığım mail doldurmadığım form kalmadı en son kod istediler gonderdim 3 gün oldu geri donmediler sonra arastırdım ona da cevap vermiyorlarmış lütfen bu konuda bana yardım edin şu mübarek ayda

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,005
Cevap: İnstagramım kapatıldı

Merhaba,

Malesef şu zamanda formlara geri dönüş biraz zor oluyor beklemekten başka yapabileceğiniz birşey
yok

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

Merhabalar ;

Formlar çalışmamakta gönderdiğiniz kod ise farklı fake olarak gönderdiyseniz açılmaz ve dönüş yaparsalar 1 hafta veyahut 2 ay içersinde dönüş yapıyorlar..

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0

Suan ki Facebook üzerinden formdan yolladım hatta burdaki paylasılanda hemen kod geliyor zaten sorun gonderdikten sonra geri donus saglamıyorlar. Hayır ihlalden dolayı kapanmıştır diye uyarı veriyor nedeni yazmıyor

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
instagram hesabım kapatıldı

Merhaba arkadaşlar instagram hesabım kapatıldı kaç gündür mail form denedim olmadı Facebook canlı destek hattı varmıs Facebook reklam isletenler vs aracılığıyla eğer böyle hesabı olan varsa yardımcı olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Yardımm

Arkadaşlar instagramım kapatıldı tüm formları yolladım kod geldi kodunda yolladıktan sonra görünüse göre top. Kurallarmza uymadgnzdma dolayı vs kapatıldığını ve itiraz İcin asağıdaki itiraz formuna yönlendryr ama oda virüsten dolayı çöp acaba forumda facebook client ile görüşen birisi var mı yardımcı olabilir misiniz

Lucyfer

Yeni üye
14 Haz 2019
30
0
Cevap: Yardımm

Arkadaşlar instagramım kapatıldı tüm formları yolladım kod geldi kodunda yolladıktan sonra görünüse göre top. Kurallarmza uymadgnzdma dolayı vs kapatıldığını ve itiraz İcin asağıdaki itiraz formuna yönlendryr ama oda virüsten dolayı çöp acaba forumda facebook client ile görüşen birisi var mı yardımcı olabilir misiniz

cliente sahibim ancak her müşterim gibi sizin hesabınızıda ücreti karşılığında açabilirin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.