Çözüldü Instagram hesabım kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Haz 2017
150
1
Selamün aleyküm arkadaşlar 35k lık instagram hesabım kapatıldı ne yaptıysam açılmadı özelden bana yardım ede bilecek bi arkadaş varmı.TOPLULUK İHLALİNDEN KAPATILDI.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Dostum oncelikle ip Ban yemissindir ipn ve mac adresin İnstagramin kara listesindedir büyük ihtimalle yapman gereken yeni bı cihazdan form atmak veya bilgisayara format atman daha sağlıklı olur lakin benim tavsiyem
SoftEther VPN indirip.kurman sonra Cmdden veya farklı bı şekilde Mac adresini değişmen Ccleanar ile tüm.tarayici geçmişi çerezleri sil ve farklı bı tarayıcı kullanarak maile gelen olumsuz yanıta güzel bı senaryo kullanarak cevaplaman. Sorunun çözülür

http://www.turkhackteam.org/program-bolumu/1628741-softether-vpn-limitsiz-kotasiz.html

3 Haz 2017
150
1
Dostum oncelikle ip Ban yemissindir ipn ve mac adresin İnstagramin kara listesindedir büyük ihtimalle yapman gereken yeni bı cihazdan form atmak veya bilgisayara format atman daha sağlıklı olur lakin benim tavsiyem
SoftEther VPN indirip.kurman sonra Cmdden veya farklı bı şekilde Mac adresini değişmen Ccleanar ile tüm.tarayici geçmişi çerezleri sil ve farklı bı tarayıcı kullanarak maile gelen olumsuz yanıta güzel bı senaryo kullanarak cevaplaman. Sorunun çözülür

http://www.turkhackteam.org/program-bolumu/1628741-softether-vpn-limitsiz-kotasiz.html

Dostum ozele gele bilirmisin.

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Artık instagram bu onularda pek umursamaz şikayet gelince kapatıyor genelde ve bazı sebeblerden dolayı kapatılan instagramlar birdaha açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.