instagram hesabım sürekli kapatılıyor.

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Merhaba instagram Hesabım Sürekli kapanıyor geri açtırıyorum kod geliyor maile
cevap veriyorum aradan 1 hafta bazen 2 gün geçiyor açılıyor fakat geri kapanıyor. Bununla uğraşmaktan sıkıldım ve yeni bir hesap aldım gönderilerimi paylaştıktan sonra kendim intihar şikayeti basıyorum ve direk kapanıyor , buna ne gibi bir önlem alabilirim çünkü bugün ben şikayet etmezsem yarın öbürgün reklamdayken biri şikayet ettiği zaman kapanacak. Bir sürü yol denedim ama hiçbiri tutmuyor kurduğum hesap topluluk kurallarına aykırı diye kapatıyor fakat hiçbir şekilde ihlal yok. Bu arada tek gelir kaynağım instagram. reklam alarak az buz para kazanıyordum şimdi oda olmuyor yardımcı olursanız sevinirim. içeriğim komik videolar.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,863
1,223
Bu işlemi yeni bir oturum (gmail ) üzerinden gerçekleştiriniz. Paylaşımlarınızda ve ya hesap ayarlarınızda herhangi bir ihlal yapılmadığına da emin olunuz. Uygulama ön belleğini temizleyerek yeni bir gmail üzerinden oturum açıp deneyiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.