İnstagram hesabım unfollow engelinde

ProseTHT

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
531
0
T Ü R K
Herkese iyi forumlar,

İnstagram hesabımda yaklaşık 4 k kişiyi takip ediyorum ilk başlarda 200 er şekilde çıkardım. Bir süre sonra tüm uygulamalar hata vermeye başladı sonra klasik engel yedim 3 gün ardından tekrar yaptım birdaha yedim. Engel kalktıgında unfollow hariç tüm işlemleri yapabiliyordum.
Başka bir uygulamada 300 (süre) vs yazıyordu unfollow için bende hesabımı dondurdum.
Hesabımı donduralı 2 3 gün oldu sizce ne zaman açayım ? Başka önerisi olan varsada alabilirim

Teşekkür ederim

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Takip ettiğiniz sayıyı topluca çıkartmak istediğinizde engel yersiniz, buda çok normal bir durumdur. Hesabı dondursanızda engel olduğu için bir fayda etmeyecektir. Manuel olarak elinizle tek tek çıkartmak isteseniz dahi engel olduğu için bu yöntemde işe yaramayacaktır. Eğer engel yediğinizi net olarak biliyorsanız, engelin kalkmasını beklemenizden başka çare yoktur...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.