İnstagram hesabıma erişemiyorum

Wiwor

Yeni üye
24 Eyl 2022
2
0
Arkadaşlar merhaba,
İnstagramda kullanmadığım bir hesabım bulunmakta ona giriş yapmak istedim fakat şifresini bilmeme rağmen İnstagram maile veya telefona mesaj gelmesi şeklinde giriş izni veriyor eski telefon numaram kayıtlı erişim sağlayamıyorum mailide tahminimce biliyorum fakat o mailede kısa mesaj gelmiyor mailin isminide tam yazmadıkları için emin olamıyorum ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
Instagram Hesabıma Giremiyorum Sorunu ve Çözümü
Hala giriş yapamıyorsanız 'Şifremi Unuttum' seçeneği ile parolanızı sıfırlamanız gerekiyor. Şifre sıfırlama işlemiyle birlikte Instagram hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Şifre sıfırlama işlemi bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden gerçekleştirilebilir.

Eğer ki eski telefon numaran sendeyse oradan al

Yok değilse o zaman maile mesaj gelecek gelmezse telefondaysan pc den giriş yap mailine öyle gönder kodu
pc de isen telefona mailini gir ve öyle benim başımada geldi böyle bir dene bende oldu olmazsa yaz.

Ugurcan01.z

Yeni üye
12 May 2022
3
0
Benim hesabım kapandı 30 gün içersinde adımları izliyorum ama hala açılmadı çok spamdan kapandı nasıl geri alabilirim alabilir miyim daha doğrusu yardımcı olabilen varsa yazabilir mi ?

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
Benim hesabım kapandı 30 gün içersinde adımları izliyorum ama hala açılmadı çok spamdan kapandı nasıl geri alabilirim alabilir miyim daha doğrusu yardımcı olabilen varsa yazabilir mi ?
Spam yiyen Instagram hesabı nasıl açılır?

instagram spamdan kapanma ile ilgili görsel sonucu

Kullanmış olduğunuz instagram hesabınız herhangi bir topluluk kuralı ihlali, telif hakkı veya başka bir sebepten dolayı kapatılmış olabilir. Bunun iptal edilmiş instagram hesabını geri açmak, geriye almak için instagram tarafından dolduracağınız form ile geri bildirim yaparak itiraz edebilirsiniz.

İyi Forumlar

Wiwor

Yeni üye
24 Eyl 2022
2
0
Instagram Hesabıma Giremiyorum Sorunu ve Çözümü
Hala giriş yapamıyorsanız 'Şifremi Unuttum' seçeneği ile parolanızı sıfırlamanız gerekiyor. Şifre sıfırlama işlemiyle birlikte Instagram hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Şifre sıfırlama işlemi bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden gerçekleştirilebilir.

Eğer ki eski telefon numaran sendeyse oradan al

Yok değilse o zaman maile mesaj gelecek gelmezse telefondaysan pc den giriş yap mailine öyle gönder kodu
pc de isen telefona mailini gir ve öyle benim başımada geldi böyle bir dene bende oldu olmazsa yaz.
Dostum dediklerinin bir tanesini yapabilsem açarım hesabı zaten. Telefon numarasına erişimim yok mail tahminim doğru diye düşünüyorum fakat kod gelmediği için yanlış hesabın şifresini doğru biliyorum fakat instagram zorla bu ikisinden birini yaptırıyor .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.