İnstagram hesabıma giremiyorum.

esasen

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
İyi günler
Belki bu konuda çok soruya denk gelmişsinizdir. Fakat benim durumum biraz farklı. Şöyle ki daha önce hesabımı dondurmuştum. Açmaya kalktığımda hesabıma giremedim. Formlar mailler derken geri açmıştım. Şuan ise adıma sahte ve benzer bir hesap açıldı. Onu şikayet edeyim derken kendi hesabımdan oldum. Şuan giremiyorum hesabıma. Mailler attım. Formların hepsini doldurdum. Kod gönderdiler fotoğraf çekip dönüş yaptım. Fakat geri dönüşleri şöyle oldu ki 'ihlallerin yazıldığı bi mail geldi. Yani kural ihlali yapmışım. Aşağılarda ise yine bi form linki bırakmışlar. :sustum Doldurdum fakat şuan beklemekten başka çarem yok. Bu işleri bilen bi arkadaşa yazdım.' Portalla açıyorum ama ücretli dedi. Hesabın 2.kez kapanmış. Açılmaz. Zor' dedi. Ne tapmalıyım şuan. Bana ücretsiz yardımcı olacak birisi yok mu? En ufak bi konuda bilgisi olan lütfen yazsın. Ya da instagram ismimi versem de Sorun Bildir kısmından instagram 'a yazsanız?
Çok uzun oldu kusura bakmayın. Ama benim için çok önemli hesabım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.