İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum

mythafk

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
502
0
KAYSERİ
Merhaba arkadaşlar kişisel instagram hesabıma giris yapamıyorum hesabımda kayıtlı olan telefon numarasını artık kullanmıyorum yeni numara almıstım hesabımda iki faktörlü giris dogurlaması eklemistim giriş yaptıgımda gelen kod eski numarama gidiyor. bu yüzden giris yapamıyorum bana acil yol göstermenizi istiyorum. instagrama gmaildan mesaj attım ama hic bi dönüs gelmedi numarası felanda yok ne yapmam lazım. internetten hacker kiralama gibi birşey varmı varsa nasıl bulurum. yada eski kapattıgım numarayı geri alabilirmiyim. ?? kafam cok karıstı girmem lazım hesabıma

K3L3S

Üye
20 Ocak 2019
172
1
Norveç/Oslo
İnstagram maillere bakmıyor corona virisünden dolayı geçtiğimiz günlerde hesap kapatmakla ilgili bir konuda okudum maille iş zor gibime geliyor internetten hacker kiralamayı deneme bence deep webden fln sakın deneme orkun ışıtmak adlı youtuberın deep webden hacker kiralama videosunda dolandırıldı .

K3L3S

Üye
20 Ocak 2019
172
1
Norveç/Oslo
Ne yapabilirim sence başka mail şifre felan hepsini biliyorum ama lanet iki faktörlü dogrulama yüzünden giris yapamıyorum ya :(

Üzülerek söylüyorum bence geri alamazsın ama belli aralıklarla mail at belki dönüş yaparlar . Bildiğim kadarıyla resim , kimlik doğrulama diye birşey var öyle birşey isterlerse doğrulayıp alırsın ama maile cevap vermeleri lazım

mythafk

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
502
0
KAYSERİ
Üzülerek söylüyorum bence geri alamazsın ama belli aralıklarla mail at belki dönüş yaparlar . Bildiğim kadarıyla resim , kimlik doğrulama diye birşey var öyle birşey isterlerse doğrulayıp alırsın ama maile cevap vermeleri lazım

Şuan bi çözüm buldum eski kapanan numarayı geri alcam alabilirsem umarım olur

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
İnstagram sunucularını hacklemekten bahsetmiyoruzdur umarım? :)

Eski numaranızı ilgili operatörden sorgulatın, aciliyet kapsayan bir durum ise numarayı satın alın. Hattı telefona taktığınız vakit doğrulama kodu cebinize düşecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.