Çözüldü Instagram hesabimda akış yenilenemiyor hatasi aliyorum

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
144
41
Merhaba degerli tht uyeleri,son 1 gundur instagramdaki sahsi hesabimda akis yenilenemiyor hatasi aliyorum.Fakat ayni cihazdan baska bir hesaba girdigimde bu sorun olmuyor.Neden olmus olabilir,fikirlerinizi ve var ise cozumlerinizi yazmanizi rica ediyorum.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Wi-Fi kısmından başka bir ağ'a bağlayın deneyin.

Ayarlardan kısmından Uygulamalar kısmına giriş yapın, önbelleği ve verileri temizleyin eğer olmaz ise uygulamayı tamamen kaldırıp tekrardan yükleyin yine olmazsa sorun hesabınızdan kaynaklı olabilir.

Hesabınızı dondurun birkaç saat bekleyin ve tekrar açın.

Yine olmaz ise Instagram Hata Bildirimi gönderin, size 24 saat içerisinde geri dönüş yapacaklardır.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Merhaba,

İnstagram hesabınıza ihlal uyarısı vs. gelmiş olabilir.Bazen bu tür bildiriler anında gelmez.Hesabınıza bir bilgisayar üzerinden girmeyi deneyin.Bilgisayar üzerinden akış yenilenemedi hatası almanız çok düşüktür.Eğer uyarı yemişseniz bilgisayarda gözükür ve bir daha mobilde bu hatayı almazsınız.

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba,

Yapmanız gereken çok basit;

Öncelikle Wi-Fi ayarlarından "Bağlı olduğunuz ağı unut" sekmesini seçin. Ardından modemi kapatıp yeniden başlatın.

Sorun düzelecektir.

Bilginize,

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
144
41
Merhabalar;

Wi-Fi kısmından başka bir ağ'a bağlayın deneyin.

Ayarlardan kısmından Uygulamalar kısmına giriş yapın, önbelleği ve verileri temizleyin eğer olmaz ise uygulamayı tamamen kaldırıp tekrardan yükleyin yine olmazsa sorun hesabınızdan kaynaklı olabilir.

Hesabınızı dondurun birkaç saat bekleyin ve tekrar açın.

Yine olmaz ise Instagram Hata Bildirimi gönderin, size 24 saat içerisinde geri dönüş yapacaklardır.
Yanitin icin cok tesekkur ederim.Veriyi ve onbellegi sildim fakat ise yaramadi.Uygulamayi silip tekrar yukledim ve buda maalesef ise yaramadi.Hesabimi dondurmak icin instagrama bilgisayar uzerinden girdim,karsima "gonderiniz topluluk kurallarina aykiri" yazisi geldi fakat hic fotograf paylasmamistim.Herneyse,bilgisayardan hesabimi dondurmadan once gonderilerin ve hikayelerin anasayfama dustugunu farkettim ve hemen telefondan kontrol ettim bu durumu.Telefona baktigimda durumun duzeldigini gordum,tavsiyen icin tesekkur ederim.

Merhaba,

İnstagram hesabınıza ihlal uyarısı vs. gelmiş olabilir.Bazen bu tür bildiriler anında gelmez.Hesabınıza bir bilgisayar üzerinden girmeyi deneyin.Bilgisayar üzerinden akış yenilenemedi hatası almanız çok düşüktür.Eğer uyarı yemişseniz bilgisayarda gözükür ve bir daha mobilde bu hatayı almazsınız.
Tamda dediginiz durumla karsi karsiya kaldim ve sorunu cozdum.Yanitiniz icin tesekkurler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.