Instagram hesabimi dondurdum açamıyorum

4 Tem 2011
115
0
Instagram hesabimi dondurdum açamıyorum. Kişisel hesabım değildi 13klik video resim paylaştığım bir hesapti dun gece kapattım sabahtan beri uğraşıyorum olmuyor. Giriş yapmaya çalışınca
Girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene.

Yazısı geliyor

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Eğer 1 Gün Bekleyip Halen Açılmadıysa Şu Yolu Takip Et Kesin Açılacaktır Mail Adresi Telefon Numarası Üzerine Olup Erişiminiz Varsa.
İlk önce bu bağlantıya tıkla
Karşına bir ekran çıkacak ve bizden soruları doldurmamızı isteyecek. Bu soruları ise aşağıda yazacağım şekilde dolduruyoruz.
1 Kimin hesabı başkasının eline geçti?
# Benim hesabım
2 Instagram hesabınızda belirtilen e-posta hesabına giriş yapabiliyor musunuz?
# Hayır
3 Size ulaşabileceğimiz (ve sadece sizin erişiminizin olduğu) e-posta adresi
# İnstagram hesabımızda kayıtlı olan e-posta adresini yazıyoruz.
4 Bildirdiğiniz hesaptaki mevcut kullanıcı adı
# İnstagram hesabımızın kullanıcı adını yazıyoruz.
5 Hesabınız için kaydolurken kullandığınız e-posta adresi
# İnstagram hesabımızda kayıtlı olan e-posta adresini yazıyoruz.
7 Bu ne tür bir hesap?
# Bu hesapta benim göründüğüm resimler var (Hesapta size ait, yüzünüzün görüldüğü fotoğraflar var ise bu seçeneği seçin.)
8 Bu hesabı siz mi oluşturdunuz?
# Evet
9Hesabınızın başkasının eline nasıl geçtiği hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?
# Hesabım başkasının eline geçmedi; giriş yapmada sorun yaşıyorum. (Seçin)
10 Hesabınıza nasıl erişti?
Bölümüne: Hesabımı dondurdum fakat şimdi açmak istiyorum, hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. diye bir yazı yazın.
Bunu yaptıktan sonra gönderin.
# Bu hesap benim oluşturduğum veya ürettiğim resimleri içeriyor ama resimlerde görünmüyorum. (Hesapta size ait, yüzünüzün görüldüğü fotoğraflar yok ise bu seçeneği seçin.)
11 Instagram şifrenizi biriyle hiç paylaştınız mı?
# Hayır.
12 Hesabınıza kim erişti?
# Hesabım başkasının eline geçmedi; giriş yapmada sorun yaşıyorum.
13 Hesabınıza nasıl erişti?
Bölümüne: Hesabımı dondurdum fakat şimdi açmak istiyorum, hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. diye bir yazı yazın.
14 Lütfen Instagram fotoğraflarınızdan birinin filtre uygulanmamış/kırpılmamış halini yükleyin.
# Hesabınızda yüklü olan bir fotoğrafın filtresiz yani efekt verilmemiş, hiçbir şekilde oynanmamış halini olduğu gibi yükleyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.