İnstagram Hesabın Geçici Olarak Kitlendi

anqel65

Yeni üye
24 Eyl 2016
10
0
İnsta takipçi analizi uygulamasından dolayı instagramım kapandı giriş yaptığımda“İnstagram hesabın geçici olarak kitlendi “gerekli kodları giriyorum sonraki şifre adımını bir türlü geçemiyorum yeni şifre oluşturduğumda üzgünüz bir sorun oluştu lütfen tekrar dene sorunu ile karşılaşıyorum lütfen yardım edin

GoodPerson

Katılımcı Üye
13 Eyl 2021
284
2
161
Cehennem de Loca da
Merhaba, aynı sorunu bir kaç kez daha duymuştum. Yapacağınız işlem instagram yardım kısmından hesabın sizde ve güvende olduğunu ispatlamak .İnstagrama mail atıcaksınız,eğer profilde fotoğrafınız varsa size bir kod göndericekler,o kod ile yüzünüz ile beraber bir fotoğraf çekilip onlara göndermenizi isteyecekler. Daha sonra %80 ihtimal ile hesabınıza erişim sağlayabilirisiniz.

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
11
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Hesabınız 3.Şahıs Uygulamaları kullandığınız için incelenecek, Gerekli görürlerse kapatılacaktır.

4ru6a68.gif

anqel65

Yeni üye
24 Eyl 2016
10
0
Merhaba, aynı sorunu bir kaç kez daha duymuştum. Yapacağınız işlem instagram yardım kısmından hesabın sizde ve güvende olduğunu ispatlamak .İnstagrama mail atıcaksınız,eğer profilde fotoğrafınız varsa size bir kod göndericekler,o kod ile yüzünüz ile beraber bir fotoğraf çekilip onlara göndermenizi isteyecekler. Daha sonra %80 ihtimal ile hesabınıza erişim sağlayabilirisiniz.
Merhaba , dediğiniz gibi mail geldi aynı şekilde ftığrafı çekip attım 1 ay kadar oldu geri dönüş sağlanmadı acaba başka bir yolu varmıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.