İnstagram Hesabını Galeri Olarak Kullanma // SerhatTHT

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Merhaba arkadaşlar ünv hazırlıklarından dolayı pek aktif olamıyorum ama gelen mesaj yoluyla sorunlarınıza veya yardım bölümündeki sıkıntılarınıza yardım etmek için girebiliyorum foruma. Bugün ele acağım konu bir hack olayı değil ama size kolaylık sağlayacak bir hile olarak düşünebilirsiniz. Bu hile ile fotoğrafınızın silinme derdinden, keşke silmeseydim derdin, bu fotoğrafı ne zaman çektim vs dertlerinden kurtaraktır.

insta.jpg

İnstagram genellikle facebook gibi arkadaş ve sohbet edebilme fotoğraf paylaşılabilen bir sosyal medya aracıdır. Bizi bu konuda ilgilendiren kısım "Fotoğraf Paylaşma" kısmıdır. Öncelikle bir hesap kuruyoruz hesabın mobil ve mail doğrulamasını yapıyorsunuz şifre unutma gibi bir sıkıntı yaşadığınızda tüm resimlerin kaybolmasını istemezsiniz. Ek olarakta kendi hesabınızdan takip edebilirsiniz. Onları yaptıkran sonra hesabı gizliye alıyorsunuz.
dO2dWr.png

Aldıktan sonra gelecek olan takip isteklerini onaylamamaya dikkat edin. Başkalarını takip edebilirsiniz ama onların sizi takip etmesine izin vermeyin. Çektiğiniz fotoğrafları direk buraya yükleyerek hem efekt yapabilir hemde yükleme tarihine göre fotoğrafların ne zaman yüklediğini unutmazsınız.

NOT: Hesapa cinayet,po-rnografi,uyuşturucu ve silah gibi instagramda yasak olan fotoğraflar yüklemekten kaçının. Hesap bu nedenle kapanırsa fotoğraflara tekrar ulaşmanız imkansız olabilir.

Son düzenleme:

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
Mantıklı :)
Whatsapp'da da vardı böyle bir özellik sanırım.
Birinin numarasını engelliyodun sonra istediğin şeyleri ona yolluyodun heralde öyle bişeydi.

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Mantıklı :)
Whatsapp'da da vardı böyle bir özellik sanırım.
Birinin numarasını engelliyodun sonra istediğin şeyleri ona yolluyodun heralde öyle bişeydi.

Veya bir grup kurarak tüm not ve fotoğraflarını o grupta yedekleyebilirsin :)

neden uğraşıyosun ki Gönderiyi Arşivle Zaten Silinmez ki Kimsede Görmez Galeri Halinde Kullanabilirsin.

Binlerce özel fotoğrafı tek tek kendi hesabına atıp arşivlemek yerine bunun gibi bir hesapta imacros kullanarak hızlı bir şekide paylaşabilirsin :) Arşivlersen kimse görmez ama arşivleyene kadar görecekler olabilir. Tabi atacağın fotoğraf özel değilse sorun olmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.