İnstagram hesabınızın çalınmasına artık son !

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
ÖNCELİKLE HERKESE SELAM ARKADAŞLAR

İnstagram panellerine veyatta automatic araçlarına girdiğinizde verileriniz otomatik veritabanına yansımakta bildiğiniz üzere bizde hesabımızın çalınmasını nasıl önleyebileceğimiz bilgiler ile sizlere geldim . teşşekür etmeyi unutmayınız​

ADIM 1 : İlk önce profil düzenle modülüne geliyoruz

ADIM 2 : Daha sonra hesabımızdan telefon numarasını kaldırıyoruz​

ADIM 3 : Ve sadece erişebileceğiniz bir mail bırakıyorsunuz. İşlem bu kadar

Bunlar ne işe yarar diyen arkadaşlar hesabına girdiğinde telefon ve posta onaylı olduğu zaman giren kişi bilgisi ise hemen telefon numarasını kaldırmaz ve ilk e posta kaldırır çünkü instagram mail değişti diye posta atamaz Maili kaldırırsa daha sonra numarasını ve face hesabını değiştirir Bizim uyguladığımız adımlar ile telefon numarası eklense bile mailimize bilgi gelecek ve böylelikle hesabınızı geri alabileceksiniz !

İYİ FORMLAR DİLERİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
güzel kardeşim telefon doğuralamalı girişi aktif etsene onun yerine :) her girdiğinde mobil onay istesin bu hiç bir işe yaramaz ekli olsada olmasada bilgi geliyor

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
güzel kardeşim telefon doğuralamalı girişi aktif etsene onun yerine :) her girdiğinde mobil onay istesin bu hiç bir işe yaramaz ekli olsada olmasada bilgi geliyor

hocam iki adımda artık çok kolay geçilebiliyor :) bilginize sadece mail oldugu zaman ister mail eklesin ister telefon numarası eklesin yine bilgi geliyor

E maili kaldırır telefon numarası eklemeden önce?

dedigim gibi sadece mail koyacaksınız giren kişi 2 şeçenegi eklese bile size bildirim gelecektir :)

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
hocam iki adımda artık çok kolay geçilebiliyor :) bilginize sadece mail oldugu zaman ister mail eklesin ister telefon numarası eklesin yine bilgi geliyor

İki adımlı doğrulamanın geçilebileceğini mi söyledin ? Forumda bir çok kişi sırf o sebepten hesap alamıyor madem geçme yöntemini biliyorsun konu açta forum faydalansın dostum. Ortaya bir laf atıyorsun devamını getir bakalım :D

D Q R K

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
383
0
KEY:FOUND
O zaman dostum o kadar bir hesabın nasıl hackleneceğini biliyosun ve insanlara bunu sunuyorsun eyer bu kadar bilgi sahibi isen senden en az 5k takipcili bir sayfa hacklemeni diliyorum

iyi forumlar

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
Özele gelmelik bir durum yok burada sm ile yüzbinlik hesaplar düşürüpte 2 adımlı doğrulama sebebiyle erişim sağlayamayanlar var :) Bunu geçebilicek yöntemlerini konu açıp dile getirmeni isterim.

şahsen ben utd hocamın iki adımda doğrulama scriptini kullanarak çok kolay bir şekilde geçiyorum bu tamamen şansa bide uzmanlıga baglı cok uzmanım demiyorum ama luckymeck1 kontrol edebilirsin hesabı komutanım hayırlı geceler dilerim

Youtube instagram nasıl hacklenir yazan adam Hacklemek ne hocam diyor :)
'Ne günlere kaldık ey gazi hünkar

karıştırdın galiba bro :)

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Türk hesaplarına erişim sağladığının kanıtlarıyla instagram dm üzerinden gövde gösterisi yapmaktadır..! Türk hesaplarına erişmek forum kurallarınca yasak olduğundan gereğinin yapılmasını arz ederim.
Dipnot : Sözde 2 adımlı doğrulamayı nasıl geçtiğinin kanıtını sunmak için Instagram iletişim adresi verdim ve kanıtlamadı halen vurduğu hesapların ss lerini atıyor ve gövde gösterisi yapıyor :) Fake scriptci arkadaş. :)

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
Türk hesaplarına erişim sağladığının kanıtlarıyla instagram dm üzerinden gövde gösterisi yapmaktadır..! Türk hesaplarına erişmek forum kurallarınca yasak olduğundan gereğinin yapılmasını arz ederim.
Dipnot : Sözde 2 adımlı doğrulamayı nasıl geçtiğinin kanıtını sunmak için Instagram iletişim adresi verdim ve kanıtlamadı halen vurduğu hesapların ss lerini atıyor ve gövde gösterisi yapıyor :) Fake scriptci arkadaş. :)

türk oldugunu nereden biliyorsun :) anıl hepsinde anıl felan yazıyor onların hepsi bana aittir :)

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Dostum 2 adımlı doğrulama ile konumdan kaynaklı gelen doğrulamayı karıştırıyor ve onuda vpn ile geçebileceğini sanıyor böyle sanmayada devam etsin. Umarım gövde gösterisi yaparken başına bela almazsın dostum. :) Sen bu gövde gösterinle etrafına 12-15 yaşındaki çoluk çocuk kitleyi toplarsın.

Başarılar dostum..!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.