Instagram hesabınızın popülerliğini arttırın!!!!

MrEfsane

Yeni üye
19 Ocak 2019
34
0
hangi #'leri ekleyeceğimizi söyleseydin popüler olmak için daha faydalı olabilirdi. kullanıyorum memnunum. teşekkürler konu için

zonsumut

Üye
2 Tem 2014
171
0
Konun çok güzel ve temiz FOLLOWERS asistanida tercih edebilirsiniz aynı şekilde çalışıyor popülerlik için GT takipci takip gibi etiketleri kullanabilirsiniz

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
teşekkürler , emeğinize sağlık.
yorumun için teşekkür ederim

hangi #'leri ekleyeceğimizi söyleseydin popüler olmak için daha faydalı olabilirdi. Kullanıyorum memnunum. Teşekkürler konu için
bir profil açtıktan sonra oto yoruma "gt" (yüksek takipçili profilleri takip edin öncelikle) oto beğeni açık olsun sizi ekleyen kullanıcıları ekleyin ve bir süre sonra toplu takipten çıkın denenmiştir. 9800'lerde takipçim var :)

Konun çok güzel ve temiz FOLLOWERS asistanida tercih edebilirsiniz aynı şekilde çalışıyor popülerlik için GT takipci takip gibi etiketleri kullanabilirsiniz
yorumun için teşekkürler ama follower asistandan daha iyi olduğunu düşünüyorum

Şuanda satın alımda sıkıntı var lucky patcher ile yamalamayı çalışıp kendinizi yormayın 24 saat içinde düzelicekmiş!

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrEfsane

Yeni üye
19 Ocak 2019
34
0
bir profil açtıktan sonra oto yoruma "gt" (yüksek takipçili profilleri takip edin öncelikle) oto beğeni açık olsun sizi ekleyen kullanıcıları ekleyin ve bir süre sonra toplu takipten çıkın denenmiştir. 9800'lerde takipçim var :)
Teşekkür ederim deneyeceğim, fakat sonradan onlar da bizim gibi yavaş yavaş takipten çıkmazlar mi hocam

maxzey

Üye
3 Haz 2017
87
0
Arkadaşlar son güncelleme ile luck patcherla satın almaları kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz iyi forumlar

Güncelleme ile artık lucky patcher la satın almaları kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
Arkadaşlar son güncelleme ile luck patcherla satın almaları kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz iyi forumlar

Güncelleme ile artık lucky patcher la satın almaları kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz

Merhaba, Bende fark ettim uygulamayı uzun süre önce yamalamıştım telefonu sıfırladım tekrar yamalamaya çalıştım ama yamalayamadım. Full sürümünü 'apk' olarak bulmayı denedinmi dikkat et trojan yeme :)

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Merhaba, Bende fark ettim uygulamayı uzun süre önce yamalamıştım telefonu sıfırladım tekrar yamalamaya çalıştım ama yamalayamadım. Full sürümünü 'apk' olarak bulmayı denedinmi dikkat et trojan yeme :)

lucky patcher çalışmıyor galiba fixlenmiş satın almayı kaldırmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.