İnstagram hesap açamama sorunu

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Arkadaşlar merhabalar ben ne zaman instagram hesabı kursam hesaba kayıt olurken butun bilgileri giriyorum sonra "hesabınızda sıra dışı şeyler fark ettik hesabınızdan cıkış yaptık" diyor telefon numarası doğrulaması istiyor bende kendi numaramı girmek istemiyorum o yüzden fake numara ile onaylıyorum sonrasında 24 saat içinde onaylarsak açarız tarzı bir şey yazıyor 24 saat sonunda hesabınızı ihlalden dolayı kapatıldı diyor kuramıyorum bu telefon numarası olmadan kuramıyormuyuz??

teşekkürler saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Yüksek ihtimalle vpn ile veya tor servisi ile girmeye çalışıyorsunuz, kendi ip adresiniz ile kayıt olursanız böyle bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Arkadaşlar hesaba giremiyorum şimdide e posta yazıyorum şifrede yazıyorum bu kullanıcı adı hiçbir hesaba ait değildir diyor bende şifremi unuttumdan geri almaya çalışıyorum bu kullanıcı bulunamadı diyor tekrardan o eposta ile hesap kurmaya çalışıyorum bu seferde başka kullanıcı kullanıyor bu epostayı diyor nedir çözümü bir türlü halledemedim

Son düzenleme:

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Arkadaşlar merhabalar ben ne zaman instagram hesabı kursam hesaba kayıt olurken butun bilgileri giriyorum sonra "hesabınızda sıra dışı şeyler fark ettik hesabınızdan cıkış yaptık" diyor telefon numarası doğrulaması istiyor bende kendi numaramı girmek istemiyorum o yüzden fake numara ile onaylıyorum sonrasında 24 saat içinde onaylarsak açarız tarzı bir şey yazıyor 24 saat sonunda hesabınızı ihlalden dolayı kapatıldı diyor kuramıyorum bu telefon numarası olmadan kuramıyormuyuz??

teşekkürler saygılar

Çok fazla hesap Açtığınız için bu durumla karşılaşmaktasınız. Farklı ip veya farklı cihazdan deneyiniz.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Arkadaşlar hesaba giremiyorum şimdide e posta yazıyorum şifrede yazıyorum bu kullanıcı adı hiçbir hesaba ait değildir diyor bende şifremi unuttumdan geri almaya çalışıyorum bu kullanıcı bulunamadı diyor tekrardan o eposta ile hesap kurmaya çalışıyorum bu seferde başka kullanıcı kullanıyor bu epostayı diyor nedir çözümü bir türlü halledemedim

O hesap kapandığı için giriş yapamazsınız. Hesabı açmanız gerekte 38 Formu atarak açabilirsiniz. Aynı e posta ile hesap kuramazsınız çünkü kapanan hesapta o eposta kullanımda farklı eposta deneyiniz.

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
O hesap kapandığı için giriş yapamazsınız. Hesabı açmanız gerekte 38 Formu atarak açabilirsiniz. Aynı e posta ile hesap kuramazsınız çünkü kapanan hesapta o eposta kullanımda farklı eposta deneyiniz.

hocam vpn kullandım başka cihazdan girdim kali linuxdan vpn acarak yapmaya çalıştım ama ne yaptıysam hesabınızda sıradışı haraketlilik tespit ettik diye hesabı telefon onayına düşürüyor sonrada ihlalden kapanıyor

Menrva

Üye
1 Nis 2020
152
3

teşekkürler saygılar

İnstagram gerçek kişilik aradığı için fake numaradan almaya çalışman muhtemelen seni spam ya da ihlale düşürüyor her seferinde, mail adresini de 3-5 kez denemen o maili kara liste kısmına sürükler bot olarak sistemsel çalıştıkları için kara listeden çıkman 7-14 günü buluyor kafadan..
İlk hesap açımda bir mailden sürekli ip değiştirmen senin ve kullandığın cihazın kilitlenmesine yol açmış. VPN kullanmadan, hiç denemediğin bir mail kayıt olman çözüm olacaktır muhtemelen.

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
İnstagram gerçek kişilik aradığı için fake numaradan almaya çalışman muhtemelen seni spam ya da ihlale düşürüyor her seferinde, mail adresini de 3-5 kez denemen o maili kara liste kısmına sürükler bot olarak sistemsel çalıştıkları için kara listeden çıkman 7-14 günü buluyor kafadan..
İlk hesap açımda bir mailden sürekli ip değiştirmen senin ve kullandığın cihazın kilitlenmesine yol açmış. VPN kullanmadan, hiç denemediğin bir mail kayıt olman çözüm olacaktır muhtemelen.

deneyeceğim teşekkürler

5 Ara 2019
166
2
Merhaba
Yeni kapatılmış bir hesabın gmaili ile hesap açamıyor iseniz uygulamadan giriş yapıyorsunuz demektir. Hesap kurma işlemini googleden veyhut gizli sekmeden oluşturabilir misiniz? İyi forumlar.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Cihazda uygulama veri ve ön belleğini temizleyiniz hatta yeniden kurulum yapınız. Akabinde yeni bir gmail oluşturunuz ve bu oturum üzerinden hesap açmayı deneyiniz. Daha önce kullanılan bir gmail de sorun yaşıyor olabilmeniz mümkün.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.