İnstagram Hesap Açıcı Bot Var mı?

BBYRKTRR

Yeni üye
30 Eyl 2017
23
0
Burada bi arkadaşımız APK olarak yapmış uygulamayı fakat hiçbir şekilde bende çalışmıyor.

Bildiğiniz başka hesap açıcı bot programı, scripti vs. varsa verebilir misiniz?

İyi akşamlar dilerim.

BBYRKTRR

Yeni üye
30 Eyl 2017
23
0
Hata almıyorum. minimum 6 haneli bir şifre istiyor ve giriyorum. Hesap oluştur deyince "Bağlanıyor, lütfen birkaç saniye bekleyin." diyor ve hiçbir şekilde hesap oluşmuyor 5-10 dakika beklememe rağmen. Hem Wi-fi hem de mobil veri ile denedim aynı sonuç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.