Instagram Hesap Açma Botu Doğrulama Sorunu Nasıl Çözülür?

28 Mar 2020
55
1
27
c# ile instagram hesap açma botu yazıyorum proxy kullandığımda kod kısmından sonra proxy olarak algılıyor başarısız oluyor vpn kullandığımda captcha ya takılıyorum veya askıya alıyor socks5 kullandığımda yine captchaya takılıyor veya sorun oluşuyor bu konu hakkında çalışma yapmış birileri var ise bilgi verebilir mi ne kullanabilirim başarılı bir şekilde hesap açmak için takılmadan neler kullanabilirim

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,594
27
1,895
I Won
c# ile instagram hesap açma botu yazıyorum proxy kullandığımda kod kısmından sonra proxy olarak algılıyor başarısız oluyor vpn kullandığımda captcha ya takılıyorum veya askıya alıyor socks5 kullandığımda yine captchaya takılıyor veya sorun oluşuyor bu konu hakkında çalışma yapmış birileri var ise bilgi verebilir mi ne kullanabilirim başarılı bir şekilde hesap açmak için takılmadan neler kullanabilirim
IP adreslerine bağlı uzun süreli hesap açma limiti koyabiliyorlar artık. Bir proxy ile hesap açıp kendinize göre test edebilirsiniz kodunuzu saatte her proxy ile 1 hesap açacak şekilde gibi test ederek değiştirebilirsiniz. Onun dışında da captcha bypass deneseniz bile yine hesap limitinden kısıtlanabilirsiniz.

28 Mar 2020
55
1
27
IP adreslerine bağlı uzun süreli hesap açma limiti koyabiliyorlar artık. Bir proxy ile hesap açıp kendinize göre test edebilirsiniz kodunuzu saatte her proxy ile 1 hesap açacak şekilde gibi test ederek değiştirebilirsiniz. Onun dışında da captcha bypass deneseniz bile yine hesap limitinden kısıtlanabilirsiniz.
yanıtınız için teşekkür ederim ama farklı proxyler ile denediğimde de aynı yerde sıkıntı yaşıyorum henüz hesap açamadım vpn ile açtığım hesapta anında bloke yedi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.