Instagram Hesap Açma

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Merhaba beyler Instagram hesabım var 7k falan ve hesap kapandı açamıyorum. Çok önceden de denedim Instagram maillere cevap vermiyo. Bu konuda sizin bildiğiniz bir yöntem falan var mı? Hesap fan sayfası idim spam üstüne kapatıldı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim forum doldurup gönderme olaylarını denedim daha farklı bir yönteminiz varsa söyler misiniz?

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005
Merhaba, sorununuzu açık bir şekilde bildirirseniz geri dönüş olacaktır. Başka bir yöntem olduğunu sanmıyorum. Sosyal medya ile uğraşan insanlar var ücret karşılığında açıyorlar bir bak istersen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.