İnstagram Hesap Çalma Doğrulama Geçme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lucyfer

Yeni üye
14 Haz 2019
30
0
Merhaba beyler dün 100k bir instagram hesabı çaldım hesabın mailinide ele geçirmiştim ve giriş yaptığım zaman revert mailini ve her yaptığım anlık işlemin mailini sildim kişi sonradan gmail adresini değişsede hesabı benden alamadı ve hesabın mail adresini silip kendi mailimi koydum ve 1 gün süreyle hesabı dondurdum bugün girmek istediğimde şüpheli giriş diyetek hesap doğrulamaya düştü mailime kod geliyor kodu yazdığım an üzgünüz bir sorun oluştu hatası veriyor(site girişi yaparken) uygulamadan girince kod yanlış uyarısı veriyor 2.kez kod istediğinde bu kez yine aynı kodu gönderiyor hesabın maili vs elimde ama kod lar hep yanlış ve sorunlu ben hesaba tekrar nasıl erişim sağlarım? teşekkürler..

DEVRIMBORA

Yeni üye
2 Nis 2019
29
0
Dostum hesabı şuan bırakman gerek çünki büyük ihtimalle sponsorlu instagram hesabıdır.Amma velakin mavi tik taslağı ile hesabı aldıysan hesabı 1 2 gün sal hesabı geri alırsa şüpheli giriş taslağı var ise ve yedirebilirsen hesabı geri alabilirsin geri aldığında hesabı isim olarak en uzun alabildiğin ismi alıp 4 gün dondurmaya bıraktıktan sonra hesabı geri alırsan hesap ebedi sende kalır hiçbirşekilde şüpheli vb vb almaz.

Lucyfer

Yeni üye
14 Haz 2019
30
0
Dostum hesabı şuan bırakman gerek çünki büyük ihtimalle sponsorlu instagram hesabıdır.Amma velakin mavi tik taslağı ile hesabı aldıysan hesabı 1 2 gün sal hesabı geri alırsa şüpheli giriş taslağı var ise ve yedirebilirsen hesabı geri alabilirsin geri aldığında hesabı isim olarak en uzun alabildiğin ismi alıp 4 gün dondurmaya bıraktıktan sonra hesabı geri alırsan hesap ebedi sende kalır hiçbirşekilde şüpheli vb vb almaz.
Hocam hesabı muhtemlrn geri alamayacak az önce yine kod gönderdim ve üzgünüz bir sorun oluştu uyarısı aldım elim kolum bağlı resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.