Instagram Hesap Çalma İle İlgili | VPN

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Arkadaşlar bi Hintli birinin hesabını çaldım. Ama hiçbir VPN ücretsiz Hindistan'a bağlanmıyor. Bağlansa da (bir tanesi bağlandı) doğrulamaya düşüyor. Bunu nasıl halledebilirim? Aynı şey Azerbaycan için de geçerlidir.

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Bir defa doğrulamaya düştüyse sıkıntı eski sürüm instagram da buna çözüm olmayacaktır. Doğrulamaya düştükten sonra vpn kullansan da çözüm olmayacaktır

nbgles

Yeni üye
19 May 2020
4
0
Selamlar.Bir hesabın içeriğini görmem gerekiyor malum programdan açılmıyor profil.Gerekirse hesabı ele geçiririm yeterli bilgim yok benim için önemli bir konu yardımcı olursanız sevinirim.

Panda Winson

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
484
0
Berlin
Dostum, vpnhub sınırsız bulacaksın sana atarım istersen ö.m den falan wifi kapatıp kendi netin ile gireceksin uygulamadan değil tarayıcıdan gireceksin google den gireceksin hesaba, ondan sonra
hesaba girdikten sonra mail falan değiştirip uygulamadan gireceksin doğrulama düşerse kod alıp gireceksin ondan sonra ebedi alacaksın dostum.

devrim62mka

Yeni üye
19 Mar 2019
2
0
istanbul
Selamlar.Bir hesabın içeriğini görmem gerekiyor malum programdan açılmıyor profil.Gerekirse hesabı ele geçiririm yeterli bilgim yok benim için önemli bir konu yardımcı olursanız sevinirim.
instagram sunucularının güvenliği ve hesap çalmanın kanuni suç olduğunu hatırlatmak isterim:) Buna ek olarak belki işinize yarar diye gizli hesapları görebileceğiniz "POSTEGRO" programını önerebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.