İnstagram Hesap Çalma//isotas

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
İnstagram Fake Script İle Hesap Çalma

İlk Ve Tek TurkHackTeamde Paylaşıyorum Yaklaşık 30 Dakikada 5 Hesap Düşürdüm Gece 2'de

İnstagrama Giriyoruz Kadınların Olduğu Takip Ettiği Ünlüler Sayfalar VB Giriyoruz Sahte Hesabımızla Yorum Atıyoruz İnstagram Kapatma Linki İsteyen Takip Edip Mesaj Atsın

Eğer Ki 1m 2m 3m Takipçili Sayfalarda Denerseniz 10 Dakikada Acaip Mesaj Gelir Aslında Takipçi Kasmak İçinde Güzel Bir Yoldur Evet Kendinize Bir Fake Script Kurmuş Olmalısınız

Mesaj Atan Kurbanlara Al Bak Burdan Kapatabilirsin : Siteadresi.com Diyerek Yolluyoruz
Argo VB Kullananlara Bakmayın Bile

Dediğim Gibi Dün Gece 2 Gibi Primci Bi Profilde 30 Dakikada 5 Hesap Düşürdüm Uğraşırsanız Düşürürsünüz Hesaplar Sahiplerine Geri Teslim Edildi

Hesapların Takipçi Sayısı Şansınıza Bağlıdır İsterseniz Yüksek Takipçili Mesaj Atanlara Verin Linki
Kendi Kullandığım Script Örneği
https://tazeifsa.0fees.us/
İsteyen Arkadaşlar Verdiğim Siteyi Kullanabilir Özel Mesaj Yollu İle Hesabını Alır
Akşam Fake Scripti Video Çekicem Kurulum İle Birlikte Konusunu Açıcam
//​

Son düzenleme:

ByHacker36

Üye
10 Kas 2011
239
0
KOCAELİ
Kardeş hangi hosting ile yaptın 00 ve hostinger script yüzünden askıya alıyor hesabı ?
bide videoyu .tk doman ile yaparsan daha inandirici olur.videoyu bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.