İnstagram Hesap Çalma Ve Kapatma Nasıl Yapılır ?

Retr00

Yeni üye
28 Nis 2020
21
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar , İyi Forumlar Ben İnstagram Hesap Çalmak Veyahut Kapatmak İstiyorum ,
Windows 10 Ve Sanal Makina Olarak Kali Linux İşletim Sistemim Var
Termux Da Var

Ama Ben Düzgün Bi Yöntem Bulamadım, yöntem söyleyebilir misiniz?

Şimdiden Teşekkürler , İyi Forumlar Dilerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

XVezir

Yeni üye
13 Ocak 2021
1
0
Kod:
apt install git -y

git clone git://github.com/htr-tech/nexphisher.git

cd nexphisher

bash setup

bash tmux_setup

bash nexphisher
Termux nexpisher kodu ile dene komutların tam çalıştığından emin değilim ama.şansını dene .
" Hiç bir Sorumluluk bana ait değildir"

Moderatör tarafında düzenlendi:

visinos

Yeni üye
15 Şub 2021
21
0
shellphishing ile bir tuzak hazırla sonra hesabını çalacağın kişinin mailini bul kedine bir mail aç atıyorum [email protected] diye ve ya [email protected] sonra ona bir mail at özenli olsun işte deki instagram hesabınızı birden çok şifre denemsi yapıldı hesabınızı kurtarmak için bu linke tıklayınız. oda ordan hesabını girer senin ana ekranına düşer ;)

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,958
1,287
Merhaba, bu konuda farklı yöntemler içeren videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MaMj8Xjs3jc[/ame]

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
İnstagram hesap çalmak ne yazıkki kolay değil kapatmak için de kullanıcının bir sorunu olmalı mesela çok rahat hesap çalamazsın ben Arkadaşlarım üstünde kali linux ile blackeye kullanarak bir link atıyorum bu link instagram giriş sayfası gibi ama değil kullanıcı şifre giriyorlar hop sende ama asla önermem ben arkadaşlarım üzerinde denedim onların bilgisi vardı ip değiştirmeden girmeye çalışırsan her şey belli olur çalma daha iyi

iyi forumlar

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
Merhaba senin istediklerini başka insanlar para karşılığı ile yapıyor
İnstagram hesap çalma
İnstagram hesap kapatma
---> İkiside kolay değil araştırmaya bile değmez, bence zaman kaybı.

ELIA BEDO

Yeni üye
16 May 2022
7
0
shellphishing ile bir tuzak hazırla sonra hesabını çalacağın kişinin mailini bul kedine bir mail aç atıyorum [email protected] diye ve ya [email protected] sonra ona bir mail at özenli olsun işte deki instagram hesabınızı birden çok şifre denemsi yapıldı hesabınızı kurtarmak için bu linke tıklayınız. oda ordan hesabını girer senin ana ekranına düşer ;)
peki hocam maili nerden bulacagız

Hayzadxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2022
400
112
Kanka Bi tane isnstagram report toolu vardı onu kullanabilirsin bulursam kodlarını atarım çalmak içinde brutefroce atabilirsin veya kingpihsing ile oltalama saldırısı yapmalısın brutefroce şuan az kullanılıyor fakat güzel bi wordlist ve proxy le alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.