İnstagram Hesap Çalma Yöntemi SMK/ KyrptonMan

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
Öncelikle hepinize merhabalar. Çok yeni olmayan fakat çok da kullanılmayan bir yöntemle karşınızdayım. Öncelikle yöntem sosyal mühendisliğinize dayalıdır. Mantık mavi tik scriptleri ile aynıdır. Sadece değişik script değişik yöntem.Konuyu seneryo şeklinde anlatırsam daha yaralı olucağını düşünüyorumDaha fazla uzatmadan konuya geçelim.

Seneryo
1-) İlk başta kurbanımızı bulduk.
2-) Kurban hakkında bilgi toplayın.(Kurbanımızın 8000 küsür takipçisi var. Yavaş yavaş ünlenen bir kız. Hesabının kimler tarafından stalklandığı merak eden bir kız.)
3-) Hemen size vereceğim scripti veya farklı bir scripti host domaininize kurun.(eğer elinizde host domain yoksa ve ücretsiz bi şekilde nasıl alınıcağını da anlatmamı istiyorsanız lütfen belirtin.)

4-) Scripti kurduktan sonra bir link kısaltma sitesine girin ve linkinizi kısaltın.
Örnek site; https://tik.lat/
5-) Kurbana mesaj atın. Yukarıdaki maddede linki kısaltma sebebimiz bu işten bir kazanç elde ettiğimizi düşündürmek.
6-) İlgi çekici bi mesajla hesabın 1 adım uzağındasınız.

Yukarıdaki senaryo 1 kişiye özeldi ve uğraştırıcıydı. Diyelim ki sizin bir hedefiniz yok sadece amacınız rastgele hesap çalmak. Bunun için en iyi yöntem de şudur;

1-) Sizce kim profiline bakan insanları merak eder? Cevap=Kadınlar
2-) Kadınların ilgi alanları nelerdir ? Cevap= Kıyafet , makyaj , yemek , takı vb
3-) Bu taglara girip aktif postların altına atacağınız bir kaç yorum işinize çok yarayacaktır. Aynı şekilde buradaki insanlara da tek tek mesaj atabilirsiniz.

Bu yöntemi şahsen kendim bugün yeni bir site açıp denedim. Sadece 1 tane postun altına attığım mesaj bana 4 hesap getirdi.( 1 yorum harici başka işlem yapılmamıştır.)
Kanıt

Konuda Kullanılan Script ve Virüs Total

VirüsTotal

Script:https://www.dosya.tc/server28/lmdmfp/profilimi_kim_gormus_.rar.html

Hoşunuza gittiyse lütfen teşekkür etmeden çıkmayın. Görüşmek Üzere... KyrptonMan

Powehi

Yeni üye
4 Nis 2020
21
0
Giresun
Yararlı bir konu.Kullandığınız domain ve hostu nasıl aldığınızı merak ettim hocam ve suspend yiyebilirmiyiz?

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
Yararlı bir konu.Kullandığınız domain ve hostu nasıl aldığınızı merak ettim hocam ve suspend yiyebilirmiyiz?
Şuan kullandığım domain host patlamasın diye paylaşmadım açıkçası. Gerekli izinleri alabilirsem farklı planlarım var. Bekleme kalın hocam.

ylmzberke

Yeni üye
5 May 2020
3
0
Selamlar dostum benimde elimde bir çok script varda, kendi domainimi kullanmak istemiyorum ve yeni domaine para vermek istemiyor. Konunda ücretsiz domain ve host'tan bahsederim demişsin ondan bahsedebilir misin ?

ylmzberke

Yeni üye
5 May 2020
3
0
Vah garibim, tek sıkıntım domainin böyle şeylerle lekelenmesini istemiyorum ücretsiz domain almayı anlatmanı bekliyorum

Zehir45

Yeni üye
10 Nis 2019
42
0
Öncelikle güzel bir konu Teşekkür Ederim. Postun altına atılan yorum nasıl olmalı birkaç örnek verir misin? Hedefi sayfamıza nasıl yönlendirebiliriz. KyrptonMan

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
Öncelikle güzel bir konu Teşekkür Ederim. Postun altına atılan yorum nasıl olmalı birkaç örnek verir misin? Hedefi sayfamıza nasıl yönlendirebiliriz. KyrptonMan

Şuan profilinize kimler bakıyorlar görmek ister misiniz ? Tek yapmanız gereken linke tıklamak ve stalkerlarınızı görmek tarzında biraz daha iyileştirerek bu tarz bi metin yazabilirsin

Vah garibim, tek sıkıntım domainin böyle şeylerle lekelenmesini istemiyorum ücretsiz domain almayı anlatmanı bekliyorum

Basit yollardan zora doğru gitmeyi planlıyordum fakat vah garibim demen beni gerçekten çok etkiledi. Artık geceleri uyuyamıyorum bu laftan sonra. Sanırım çok iyi bir script kullanıyorsun. Başarılarının devamını dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

CeshArmy

Yeni üye
30 Eyl 2017
25
1
Öncelikle hepinize merhabalar. Çok yeni olmayan fakat çok da kullanılmayan bir yöntemle karşınızdayım. Öncelikle yöntem sosyal mühendisliğinize dayalıdır. Mantık mavi tik scriptleri ile aynıdır. Sadece değişik script değişik yöntem.Konuyu seneryo şeklinde anlatırsam daha yaralı olucağını düşünüyorumDaha fazla uzatmadan konuya geçelim.

Seneryo
1-) İlk başta kurbanımızı bulduk.
2-) Kurban hakkında bilgi toplayın.(Kurbanımızın 8000 küsür takipçisi var. Yavaş yavaş ünlenen bir kız. Hesabının kimler tarafından stalklandığı merak eden bir kız.)
3-) Hemen size vereceğim scripti veya farklı bir scripti host domaininize kurun.(eğer elinizde host domain yoksa ve ücretsiz bi şekilde nasıl alınıcağını da anlatmamı istiyorsanız lütfen belirtin.)

4-) Scripti kurduktan sonra bir link kısaltma sitesine girin ve linkinizi kısaltın.
Örnek site; https://tik.lat/
5-) Kurbana mesaj atın. Yukarıdaki maddede linki kısaltma sebebimiz bu işten bir kazanç elde ettiğimizi düşündürmek.
6-) İlgi çekici bi mesajla hesabın 1 adım uzağındasınız.

Yukarıdaki senaryo 1 kişiye özeldi ve uğraştırıcıydı. Diyelim ki sizin bir hedefiniz yok sadece amacınız rastgele hesap çalmak. Bunun için en iyi yöntem de şudur;

1-) Sizce kim profiline bakan insanları merak eder? Cevap=Kadınlar
2-) Kadınların ilgi alanları nelerdir ? Cevap= Kıyafet , makyaj , yemek , takı vb
3-) Bu taglara girip aktif postların altına atacağınız bir kaç yorum işinize çok yarayacaktır. Aynı şekilde buradaki insanlara da tek tek mesaj atabilirsiniz.

Bu yöntemi şahsen kendim bugün yeni bir site açıp denedim. Sadece 1 tane postun altına attığım mesaj bana 4 hesap getirdi.( 1 yorum harici başka işlem yapılmamıştır.)
Kanıt

Konuda Kullanılan Script ve Virüs Total

VirüsTotal

Script:https://www.dosya.tc/server28/lmdmfp/profilimi_kim_gormus_.rar.html

Hoşunuza gittiyse lütfen teşekkür etmeden çıkmayın. Görüşmek Üzere... KyrptonMan

kardeşim bu sc artık iş görmez 2016 da bu sc le hesap çalıyordum. Şuan en sağlıklısı telif scripti

willywashere

Yeni üye
23 Mar 2019
14
0
scripti şimdi kullansam yiyen olurmu kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra karşısına hata çıkarsa anlar

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
scripti şimdi kullansam yiyen olurmu kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra karşısına hata çıkarsa anlar

Dostum tabiki yiyen olur kendi yöntemimle anlattım fakat çerezin çerezi hesaplar falan düşer. Böyle yaklaşık 2-3 günlük uğraşla düşen hesapları ele geçirip onların dm kutusundan da linkleri yayarak iyi bi miktara getirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.